x-bl haritalarından pvp kalkmalı mı ?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve the_flood tarafından 11 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

x-bl haritalarından pvp kalkmalı mı ?

1. evet

76,7%
  2. hayır

23,3%
  3. farketmez

oy sayısı 0
    0,0%
  1. the_flood

the_flood User

- arkadaşlar merhaba.tüm oyuncular artık ne durumda olduğunun farkındalar ve birçok konudan da şikayetçiler.bende bazılarınızın aklında olabilecek bir konuyu dile getirmek için yazıyorum.
    - oyun artık tamamıyle bir klan oyununa dönmek üzere.Ama görün ki 3 şirketten de aynı klanlarda oyuncu mevcut.normal haritaları zaten geçtim ama en azından şu anda güncel ve rağbette olan x-bl haritalarında pvp nin kalkmasını düşünmekteyim.şöyle ki ;
    - zaten harita grup haritası.tek başına kimse kolay yaratık kesemez yada elitine kıymak zorunda.güçlü biri iseniz zaten o yaratıktan ödülü alırsınız.peki başkalarını ödülden mahrum etmek neden? Bu nedenle x-bl de pvp nin kalkması taraftarıyım.oy verirseniz ve yorumlarsanız sevinirim.

caner.123 bunu beğendi.
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır.

İyi forumlar.

Minerva ve the_flood bunu beğendi.
  3. zaten zorlu ve grup gerektiren bir harita , pvp kalkarsa suistimal edebileceklerini sanmıyorum , o yüzden benden sana +1

the_flood bunu beğendi.
  4. Viraaa

Viraaa User

sana katiliorum dostum +1

the_flood bunu beğendi.
  5. _01_

_01_ User

diğer bp oyunlarının ismini yazmaya izin var mı bilmiyorum fakat seafightta pve serverlar açılmış tamamen kasılma ve oyunda zaman geçirmeye odaklı istemeyen pve sini bozmadan npcler ile görevler ile zaman geçiriyor ben aynı şekilde bir fikri buraya da bekliyorum açıkçası

bu bir harita ile başlayabilir ben insanlarla muhattap olmadan tartışmadan zamanımı küfür yemeden oyunda geçirmek istiyorum ve görevler ve npcler ile zaman geçirmek insanlarla uğraşmaktan daha kolay ve eğlenceli oyunda taraf tutmak artık zorunlu hale gelmiş gibi bir algı var kime sıksam hangi klandasın muhabbeti başlıyor ufe durumda bile bu kadar yorucuyken kasılma aşamasında olanlar zaten aralarında 12 yıllık geçmiş ve uçurumlar bulunan gemilerle rekabet etmeye çalışmak yerine pve de kasılarak zaman geçirerek daha çok eğlenebilir , botçularında botları elinde patlar kastığı milyonlarca uriyi bizi oyundan soğutmak için kullanamayınca.

*FastMonster* bunu beğendi.
  6. caner.123

caner.123 User

Hala konu güncelse destekliyorum +1 . haritaya zaten düşman şirketlerin 24. seviye olması gerek. 24. seviye olan birinin full+full olmaması imkansız. Dost BL haritaya giriş 17 seviye istiyor. 24 Level adam gelip 17 18 level x1 x2 ile 10 15k vurarak zorla kesenlere kamu bozup tek atıyor. Böyle saçmalık olur mu? Kesinlikle gelmeli

7. Mehmet_Can

Mehmet_Can User

vallahi değerli kardeşim bu savaş oyunu evet ama inan kasılmak yaratık kesip görev yapmak bana çok daha eğlenceli geliyor.
    Ben savaşarak elit tüketmekten ise o elitleri etlinlik kasılma kapı gibi yerlerde tüketmeyi daha uygun bulanlardanım.
    keşke dediğin olsada sadece yaratık kesebileceğimiz botların olmadığı ve yaratık kestikçe ekipman alabileceğimiz bir harita grupları olsa keşke orada savaş olmasa bot hile olmasa

8. _HmOk_

_HmOk_ User

böyle bir konunun tartışmaya dahi açılmaması gerek x-bl galaksi kapısı veya x-3 haritalarındaki gibi bir grup kapısı değil pvpyi kaldırmadaki amaç nedir o zaman 4-5te de pvp kalksın 5-2de aynı şekilde millet oralara doluşur uri kasmak için görev yapmak için diğer haritalarda oyuncu kalmaz ve otoculardan geçilmez

Sayfayı Paylaş