X3 Gelirse Elite Doğru :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♦►™1983eren1983◄♦ tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu pazar yani 02.03.2014 tarihinde x3 doğru zamanda yakalarsam 276.000 uridium gelicek :) goliatım 15lf3 zaten var 4iris alıcağım şuan 1 iris var zaten oldu 210 uri gitti. 66bin kaldı :) sizde 6 lf3 mi alıyım. 30binini argeyemi vereyim 30 bin argeye verince kalkan gözükücek. yada bo2 mi alayım 6 tane. lütfen bi yandan dua edin x3 gelsin pazar günü bir yandanda yardım edin 6lf3 mü? 30binini argemi? Bo2 6 tanemi ? Ben güçlü ve korkulur olmak istiyorum daha çok 30bini arge 6tanede lf3 ? siz nedersiniz. Ve x3 pazar günü çıkarsa kaçta çıkma ihtimali vardır ?

2. Ben olsam hepsini ar-ge yapardım :D

3. ar-ge olursada yanlız iris kalmaz pek korkanda olmaz 15lf3 1 irisim var şuan :) büyük ihtimal iris alıcam 30bine bo2 diğer 30 binede ar-ge

4. Sen bilirsin ben ar-geye çok önem veriyorum nedense :) hep çünkü shekil olmak istedim kalın sıkarak 21 ar-ge olsa bile :) ama 3 ırısda pek bişe yapmıyor en az 5 ırıs olmak lazm :)

5. 5 iris olcam zaten şuan 1. iris var 4 tane alcam gerisinide ihaleden kaparız. ar-ge için 30k vercem kalkan 5/5 gözükcek. 3lf3 mü 3bo2 mi ? :D

6. 3 bo2 al işte güzel düşünmüşün kalkanda önemli

7. TSUNAMI™

TSUNAMI™ User

3. iristen sonrasını uridium ile almamanı öneririm , onun yerine bo2 ve ya araştırma dosyası alırsan daha yararlı olur bence

bnadkınma08 bunu beğendi.
  8. nese bakalım gelsin uri 4. irise kadar alcam şuan 1 tane var baya kalcak gerisine lf3 gibi :) halledicem

9. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

çok güsel düşünmüşssün kalkan enerjini 5/5 le hem güselde gösükür geri kalanınıda lf3 al bo2 alma

10. Kaç ar-gesin ?

11. 4 argeyim kalkana vericem 30dosyada gelcek görevden 5 arge olcam hatta 5 arge 10günlük dosyam olucak arge alıcam hatta şuan 5 arge sayabiliriz. en iyisi iris sonra arge lf3 bo2 almıcam :) x3 gelsin nolur nolur :)

331k uri çektim şimdi :) o kadar hevesliyimki ellerim titriyordu çekerken :) tr4
    hadi bakalım kaldı harcamasııı :DD

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Mart 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.