x3 Hakkında Birkaç Soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aerodactil tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aerodactil

Aerodactil User

İlk olarak genelde pazar akşamı saat 20-21 arası x3 geliyor diyolar ama global avrupa sunucularında da mı 20-21 gibi gelir yoksa saat farklılık gösterir mi? Bir de x3 günü 2 tane 30 bin uri çekmeyi planlıyorum ikisine de x3 uygulanıyor mu yoksa sadece bir seferlik mi x3? Şimdiden teşekkürler.

2. Ben sana bildiğim kadarıyla yardımcı olayım.x3 pazar akşamları oluyor kesin bir vakti yok ama avrupada bu trye göre değişkenlik gösterebilir oyunuc sayısı en fazla olduğu zamanlarda geliyor diye biliyorum.Ayrı 30 bin uri çeksen ikisinide etki eder x3 ama onları birliktede çekebilirsin.

3. Aerodactil

Aerodactil User

30 bin uri 5tl kampanyasından faydalanmak için ayrı ayrı çekmeyi düşünüyordum ve teşekkürler.

4. Aynen arkadaşın dedği gibi her ikisinde de etkiliyor diye biliyorum

5. buzmavi

buzmavi User

Global sunucular ve bazı avrupa sunucularının mega hour saati ile Türkiyenin mega hour saati arasında elbette fark var eş zamanlı çıkmıyor çoğu zaman....Yani genellikle glabal sunucular Türkiyenin mega hourundan 1 saat sonra çıkıyor .

Diğer sorunuza gelirsek Mega Hour bitmeden aldığınız tüm uridiumlar çarpan katınca gelir.

6. buzmavi

buzmavi User

İkinci iletinizdeki sorunuza gelirsek :

Maalesef %50 indirimle uridium satış teklifi Mega,Happy Hour gibi kaançlı saatlerde geçerli olmuyor bu saatler dışında alım yaparsanız indirimli alımdan yararlanabiliyorsunuz

7. Aerodactil

Aerodactil User

Teşekkürler. Son bir şey daha var. İlk kez uri çekeceğim eğer kodu olan varsa verebilir.

Son düzenlenen: 12 Ocak 2014
  8. nasıl olmuyor adminim ben 68 tlye 150k uriyi x3 de aldım 450k uri geldi

†hεRεαρεR67 bunu beğendi.
  9. Merhaba ,

Forumda kod paylaşımı yasaktır. Farklı ortamlardan arkadaşlarınızdan isteyebilirsiniz.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.