x3 katlayıcı zamanı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LIGHTNING™ tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu konuyu eski forumda açmıştım ve anlaşılır bir cevap almıştım ancak düşününce aklıma bir şey takıldı.
    Oyuna girdiğim zaman kampanya penceresi geliyor. Şuan o pencerede %50 indirimle 75.000 uridium kampanyası var. Ben bu kampanya linkine x3 zamanında tıklarsam; (bakın dikkat edin x3 penceresine tıklamıyorum kampanya penceresine tıklıyorum !!) %50 indirimle aldığım 75.000 uridium 3'e katlanacak mı? Yani 225.000 uridium gelecek mi?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuyu supporta yazarak daha aydınlatıcı bir açıklama alabilirsiniz yanlış yönlendirme olmasın ama bendede sizin gibi kampanya vardı ben x3 te denedim ve 150 bin yerine 450 bin aldım ama bu değişmiş olabilir şimdi size alın desem ve alsanız vede kampanya işe yaramasa çok üzülürüm dediğim gibi supporta sormanız ve lacağınız yönergeler doğrultusunda hareket etmeniz en mantıklısıdır.

iyi forumlar.

3. Bende bu konuda soru yöneltmiştim. Genel olarak katlayıcı olarak Uridium alırsın dediler. Ama genelinin bilmediği tahmin yürüttüğü belliydi. Bunu bende merak ediyorum.

4. Teşekkürler Nefes modum :) Konuyu açtım, cevap bekliyorum.. :)

5. ONURBEY

ONURBEY User

Bana da 150 000 uridıum u 53 tl ye alabilirsin, kampanyası geliyor. fakat playstore de 150 000 uridıuma denk gelen 105 tl lik satış yok. 53 tl lik 75 000 uridıum paketini satın alsam 150 000 uri satın almış olurmuyum.???

acil cevap lütfen

Saygılarımla.

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Benim bildiğim size sunulan kampanya ne yazıyorsa onu kullanabilirsiniz lütfen supporta yazınız.

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ben şimdi denedim oldu siz yinede supporttan gelecek mesajı da bekleyin ve şuda var eğer bir defa kullandıysanız bir daha kullanmazsınız bunuda unutmayın.

8. Aynen ben aynı kodu zamanında 3 kez göndermiştim. Allahtan 5 TL'lik yapmıştım. 10 lira çöpe gitti de olsun öğrenmiş olduk.

9. Alt tarafı pek anlamadım. En başta alınmaz diyor sonra
    yazıyor.

10. Merhaba nefes modum sonuna kadar haklı bende bu gün 150 uridium kampanyasından x3 ile yaralandım
    • 08.12. 19:35 Süper Kazançlı Saat + 300,000 U.
    • 08.12. 19:35 Banking (0000000000) + 150,000 U.

11. Hmm.. Modum siz ne diyorsunuz bu işe ? :D

12. ONURBEY

ONURBEY User

Merhaba Pilotlar

Şu konuda sizi bilgilendirmek istiyoruz; artık kullanılmasına rağmen tekrar gösterilen Ödeme teklifleri sorununu ortadan kaldırdık. Kampanyadan yararlanarak tekrar teklife tıkladığınızda hata mesajı olarak "Zaten yararlanmışsınız veya Ülken için artık bu teklif geçerli değil."uyarısını almaktaydınız.Bu hata artık tekrar etmeyecek ve eğer bir tekliften yararlandıysanız aynı teklif için uyarı yazısı ekrana gelmeyecektir.

Bu can sıkıcı ve hala geçerli olan sorun için özür dilemek istiyoruz ve kullanabileceğiz yeni teklifler açıklayabiliriz.Tabi ki , Bu teklifler Süper kazançlı saatte kullanılamaz.Süper kazançlı saat bonusu sadece satın aldığınız Uridiumlar için geçerlidir aldığınız ekipmanlar için geçerli değildir.

Darkorbit Takımınız.

Yukarıda kırmızı yazı ile yazan yerde, eğer tekliften yararlandıysanız tekrar uyarı yazısı gelmeyecektir, diyor.

Bu kampanyadan (75 000 uridıum u %50 indirimle alabilirsiniz.) faydalandım, şimdi de 150 000 urıdiumu %50 indirimle alabilirsiniz, kampanyası gelmeye başladı.
    fakat aksi gibi playstore de bu kampanyanın satışı yok. Başka zaman alacağız artık. :(

saygılarımla.

13. Nefes

Nefes User

Merhaba

Üzgünüm ben açıklamaları değerlendirmeye alıcam çünki bende bu şekilde aldım ve alacak bir çok kişiyede bu yönde yol gösterdim siz bir dahaki hafta deneyiniz arkadaşlarımız yalan söylemiyordur almış ve size alabilirsiniz demiştir dediğim gibi bir sonraki hafta deneyiniz kimseye bilemediğim bir açıklama yapmadım bu güne kadar bundan emin olun.
    Ve sizin için konuyu inceleyip bir dahaki hafta yine konu açarsanız daha çok bilgilendirme yapabilirim.

iyi forumlar.

14. LIGHTNING™ Arkadaşım ts kulanmayı biliyormusun çağırsam gelirmisn kampamlı bir şekilde anlatayım sana

15. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar...

Nefes bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.