X3 Mega Happy Hour Avantajı Gelmedi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HEAD_HUNTER[HEAD] tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kolay gelsin öncelikle dün yapılan x3 kampanyası ve hesabıma özel olan 117 tl ye 330 bin uridium kampanyası cazip geldi ve parayı basit ödeme ile atm ye yatırdım oyuna girdim 330 bin uridium geldi ama geri kalan 660 bin uri gelmedi supportla 2 gündür konuşuyorum sonunda bezdirdim heralde cevap vermiyorlar :) bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim.

2. havale yaptıysan havale gecersız dıye bılıyorum kardeşim

3. havale olarak geçseydi önceki ödemelerimde x3 gelmezdi ama şimdi buna gelmesi garip geliyor bana

4. ben senın yerınde olsam ısyan ederdım burda sen gene ıyı sabırlısın :D

5. :D bekliyorum yoksa şikayet ederim illaki alıcam ben hakkım olanı alıcam söz konusu 660k uri

Son düzenlenen: 10 Şubat 2014
  6. TheMaster

TheMaster User

Bunu Supporta Yazın :)

7. support artık cevap vermiyor 2 gündür konuşuyorum bi sorunu düzeltemediler milletin oyununun sorununu ben çekiyorum bu ne biçim bir sistemdir anlayamadım...

8. Merhaba ,

Ödeme sorunları adı altında durumu tekrar bildiriniz. Hesap inceleme yetkimiz yok ancak support yardımcı olabilir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.