X3

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve takemyhard tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. takemyhard

takemyhard User

kafam sarmadı bitürlü...şimdi ben x3 çıkınca uri çekip onunlamı anahtar alayım...yoksa anahtar indirimli günündemi alayım??? bu ikisinde bide vip indirimi oluyomuş...o nasıl oluyo....aldıklarıma birde vip indirimimi uygulanacak???...mesela x3 saatinde 330.000 uri çeksem buna artı %5 indirim nasıl olacak???...yada anahtar aldım diyelim, ödediğim paradanmı +%5 düşülecek???...yada %5 fazla anahtar veya urimi verecekler???:eek::(:oops:

2. x3 saatınde 330 bin uri cekersen 990 bin gelır diyelımkı 200 anahtar aldın vip yoksa 300 bin uriye alırsın vip varsa 285 bine alırsın,indirimli anahtar gununden daha karlı bu sekılde yapman..

3. takemyhard

takemyhard User

x3 te uri çekip anahtar alırsam yaklaşık 700 anahtar eder...700 anahtarı indirimli gününde alırsam daha karlı olmazmı???

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

x3 te uridyumu aldıktan sonra gemıde vip indirim varsa ganimet anahtarında yüzde 30 daha avantajın olur
    ganimet alırsın ve lf4 gunude kulanırsan lf4 bulma şansın 2 katına çıkar apis zeus gunundede gecerlı hangısınde kulanmak ıstersen onda kulana bılırsın

keyifli forumlar

5. indirimli anahtar gununde dukkanda satılan anahtarda indirim olmuyo uridium sayfasından dırek parayla alırsan ındırım oluyo sen x3 te cek urıyı,oyunda yenısın heralde baska eksıklerın varsa onuda yapabılırsın arge yada bı aegıs gıbı..

6. İndirimli anahtar gününde anahtar almak yerine x3 te uri çekip anahtar alırsan daha karlı olur senin icin.

7. takemyhard

takemyhard User

benim anlamadığım zaten orası...x3 den 330.000x3=990.000 uri çekersem kaçtane anahtar alabilirim?? (vip var)

8. %5 indirimin var 990 bine 694 tane anahtar alırsın 989.950 uri yapar 1050 urin kalır;)

9. takemyhard

takemyhard User

en iyisi bu galiba...kutularıda apis gününde kullanırım...hem apis hem lf4 bulma şansım olur...ilgilendiğiniz için teşekkürler:)

10. -BoldMan-

-BoldMan- User

yüksek mevlada uri çekeceksenki 330k lık urden bahsediyorsun. 32 tl ye %25 indirim pakedi almanı kesinlikle tavsiye ederim. 2 ay boyunca(8hafta) her şeyde %25 indirim aktif olur. ve 990bin uridiuma 1050 urden 942 anahtar alırsın ve burada fark çok ciddi bir sayı oluyor. 248 anahtar daha fazla demek.

üstüne herşeyde kullanabilirsin indirim pakedini 2 ay gibi süren olur bu süreçte bir kez daha uri çekersen değme keyfine :)

takemyhard bunu beğendi.
  11. takemyhard

takemyhard User

İşte bu:)... acaba %25 dükkandan alınanlar içinde geçerlimi?...anahtarıda dükkandan alıyoruzya...mesela aegis alsam onada %25 uygulanırmı?...

12. -BoldMan-

-BoldMan- User

evet, uygular almanız gereken yerde adet falan seçerken sağda ücreti yazar altında - %30 der ( %25 indirim pakedi + %5 vip )
    size tavsiyem gemi ve tasarımları uri ile almamanızdır çünkü DO yol haritası başlıklı forumda bulunan konuda uri ile alınabilecek herşeyi açık arttırmaya çıkarıcaz yazıyordu lf4 ve diroit tasarımları hariç... aegiside örnek olarak veriyorlardı biraz daha sabretmenizi tavsiye ederim.

takemyhard bunu beğendi.
  13. uriyle alınan herseye 250 lık tasarımlarda dahılmı?

14. -BoldMan-

-BoldMan- User

içeriği konusunda bir bilgim yok ama büyük ihtimalle onlar içindir zaten...
    yazan cümleyi aynen bildirdim uriyle alanan herşeyi açık arttırmaya koymayı düşünüyoruz sonrasında ise, lf4 ve diroit tasarımları konulmayacak diyordu...

15. viper1903

viper1903 User

arkadaşlar bende vip+indirim paketleri var yüzde 30 indirimle 990 k uri çekip 810 anahtar aldım 6 lf4 çıktı bitmiş apis çıktı gerisi önemsiz. ama indirim çok faydalı daha yeni aegis aldım 175 k uriye herşeyde çok faydaası var. kendisini fullemek isteyen arkadaşlar uri filan çekmeyin dirk indiirm paketi alın daha faydalı olur üstelik 8 hafta sürüyo

16. -BoldMan-

-BoldMan- User

:) lf4 leri lf4 gününde mi açtın ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.