x3

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve husεяķu tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. husεяķu

husεяķu User

Arkadaslar oyuna ilk girdigimde cıkan uridium kampanyalri x3 mega happy hour da 3 e katlaniyomu odemeyi kartla yapicam

2. O Etkinlik Çıkınca Yazıyor Zaten Kardeşim :) Yani Gereksiz Bir Konu Bence :)

Keyifli Forumlar.

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Anasayfaniza cikan indirimli uridium.satislari ayni pencere uzerinden alirsaniz x3 te gecerlidir bu gune kadar indirimli uridium paketlerinde x3 alimlarinda bir sorun olmamistir 1 ay once bende 330bin uridiumlu inndirim paketimi x3 gunu kullandim ve 3 kati yansidi alabilirsiniz ama dedigim gibi ekrana cikqn sayfa uzerinden almalisiniz.

4. Ekrana çıkan sayfa üzerinden demişsinizde ben onu anlamadım. bir foto felan varsa atar mısınız?

5. Kardeşim Çıkıyorya Bazen Kazançlı Saat . 30,000 Uri Yüklersen 60,000 Uri Oluyor vs. Onun Gibi İşte :)

Keyifli Forumlar.

6. Tamam onu biliyorum. Sayın modun demeye çalıştığı o saat diliminde alın. şeklinde mi

7. KARANLIK

KARANLIK User

İndirim teklif paketinimi kastettiniz acaba ?

8. x3 ve x2 zamanlarından bahsediyorum. Aynı pencere üzerinden alırsanız aktif olur demişsinizde. aynı pencere dediğiniz x2 ve x3 zamanı çıktığı zaman mı?

9. Evet . KArdeşim :)

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Mesela paket indirimi sayfasi siz oyunu acinca ekraniniza cikti o indirim paketi altinda satin al butonu vardir siz o satin alma butonuna tiklayarak alacaksiniz demek istedigim odur.

X3 veya x2 zamaninda o satin alma bolumune tikladiginizda indirimli alacaksiniz x3 sayfasina tiklayip.alirsaniz indirimsiz alim yaparsiniz telefondan yazdigim icin resim koyamiyorum uzgunum.

11. Tamam anladım teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. kolay gelsin

12. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konu cozume kavustugu icin kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.