x3ten yararlanamıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Heterodox tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Heterodox

Heterodox User

53 tl lik 75k uri aacağım ve 225k olacaktı paypal ve kredi kartı ödemesini kabul etmiyor hata veriyor neden ? tam da x3 saatine denk getirmişler helal olsun illa alamayacağız..

supporta başvuracağım fakat saat bilgisinde 8den sonrası gözükmüyor 1 hafta beklemek istemiyorum supporta yine de yolladım pek destek geleceğini zannetmiyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2014
  2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Daha önce indirim paketi kullandı iseniz aşşağıda görülen hatayı vermektedir ..

3. Heterodox

Heterodox User

bende indirim paketi yok şu şekilde hata veriyor

Ödeme işlemi sırasında bir hata oluştu.
    Lütfen başka bir ödeme yöntemi kullanınız.
    Hesap bilgileriniz otomatik olarak oluşturulup sizin için dolduracak.

paypaldan toplam tutarın 55.30 tl, kredi kartından sadece 53 tl olduğunu gösteriyor ikisinde de olmadı benim kartımda 55.09 tl var

ve birde statü-iptale girdiğimde 3 adet aşağıda yüzde 10 bonus diyor onunla ilgili bir bilgi göremiyorum
    o sebep oluyorsa nasıl silebilirim ?
    birde vip var 3 günlük acil yardım ederseniz çok güzel olur

arkadaşlar acil yardım yüzde10 bonus puanını nasıl sileceğim ?

modum yardımın lazım yüzde 10 bonus puanları var nasıl sileceğimi bilmiyorum sanırım burdan kaynaklanıyo sorun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2014
  4. DuoTırs

DuoTırs User

Hayır onla ilgili değildir bence . Telefondan alıyosan telefonda , karttan alacaksan kartında her zaman yazan tutarın 3tl filan fazlası olsun ek ücretler de kesiliyor sorun bunla ilgili olabilir .

5. Heterodox

Heterodox User

tamam arkadaşlar hallettim gamesultana gcash yükleyerek epin aldım 225k uri hesabıma aktarıldı

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim iyi oyunlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.