x4 tükendi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Senerelmas tarafından 5 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Senerelmas

Senerelmas User

merhabalar kaç gündür oyuna dahi girmeme rağmen bugün giriş yaptım ve baktim ki 1000000 x4 olmasına rağmen bugün 23000 kalmış

2. Birleştirdeki bazı malzemelerin tariflerinde x4 de kullanılabiliyor, yakın zamanda bazı şeyler birleştirdiysen ondan olmuş olabilir, ya da en son oyunda girdiğinde lazerin x4 de takılı kalmıştır olur öyle aksilikler.:D

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Daha hızlı kasmış işte. Beyaz gitmiş uri gelmiş. ;):D

4. cephane roket türünü otomatik değiştirden işareti kaldır acemisin desem 1mil beyazın var usta olsan bilmen lazım anlamadım gittii takılı kalmıştır..oto cephane roket türünü değiştirin yerini bildiğini düşünüyorum.

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Yukarıdaki örnekler gibi, birleştir tarifinden harcamış olabilirsiniz yada kendinizi oyuna aşırı derecede kaptırmış ve hangi cephaneyi kullandığınızı fark etmemiş olabilirsiniz.

1M. beyaz güzeldir fark etmemekte zor olsa gerek ama inceleme yapılsın hesabımda derseniz support ekibimize yazabilirsiniz. :)

Türkiye Takımı!