Öneri X4 ve rsb karıştırıcısı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve чεпıLмεz_κяαLıчεт^^ tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

X4 rsb karıştırıcı ?

1. Olsun

38,5%
  2. Olmasın

65,4%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar merhaba şimdi bir önerim olacak umarım ilgi görür bir cpu çıkartılsa ve bu cp yüksek miktarda uridium yada para ile satışa sunulsa x4 , sab ve rsb karıştırsa sadece uzaktan işaretlemese kamufule görmese demem o ki botlar gibi olmaması şimdi hepiniz onuda emek ile yap karıştır gibisinden soracaksınız arkadaşlar ne kadar ayrım olmadığı söylensede sıralamadaki gemilere ve klandakilere bu botlar adeta serbest 2 yıldır kapanmayan gemi bilirim kullandığı halde onlara ve klanlarına karşı savaştığımızda yatırdığımız uridium 10 milyon gemimiz ful ama o kadar hızlı karıştırıyorlarki oyundan zevk dahi alamıyorum anında patlıyorum hızlarına yetişilemiyor yahu biz sadece kasılmak için kasmış oluyoruz gemimizi bir anda hepsi işaretliyor tek yiyoruz ema atıyoruz saniye dolmadan yakalanıyoruz ben kapatın botları demiyeceğim çünkü çok dedim ama darkorbitte elinden geleni yapıyor bizim gibi oyuncular için böyle bir cpu çıksa ne dersiniz ? aynı zamanda arkadaşlar aylık pakette olabilir karıştırıcı paketi mesela vip gibi süreli bence olmalı çok istediğim bir şey ama sanırım pek ilgi görmeyecek sizlerden

arkadaşlar sizce olmasınmı hiç mi cevap olmaz koca forumda modlarım :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2015
  2. Merhaba ,

İlk olarak geçmişte bu tarz konular açılmıştı ve pek olabilirliği olmayan konulardır. GİŞ kurallarında açıkça yasak olduğu belirtilen şeyleri siz farklı şekillerde oyuna getirsinler diyorsunuz. İllegal programlarla mücadele edilmektedir ve yapılan güncellemeler engelleniyorlar. Fakat onlarda durmuyor yama v.b. şeylerle bir süre sonra çalışır hale getiriyorlar. Bir çok illegal program engellenmiş durumda fakat sonradan çıkan bazı programlar olabilir. Bunlarla ilgili bir çok ayrıntıyı raporlayıp yolluyoruz ve çalışmalar mutlaka sonuç verecektir.

Bu nedenle benim düşüncem olumsuz. Bir süre daha açık bırakıyorum.

İyi forumlar.

3. teşekkür ederim modum sadece oyuncular için kolaylık olurdu bir çok eksiği olacaktı programlardan sadece bir bakıma rahatlık denilebilir görüşünüze saygım var teşekkür ederim

4. bu değilde yaratıkları gg de otomatik secme gibi işlevi olan herhangi illegal olmayan ekipman olsa fena olmaz.sadece yaratıklar için ve özellikle gg de..

5. Kesinlikle hayır diyorum zaten o dediğiniz karıştırıcıyı ve benzer lerini oyuncuların %70 i illegal olarak kullanıyor mod un dediği gibi kapatılsa dahi 2 gün sonra bir yolunu bulup yıne kullanıyorlar temiz bir oyun için illegale ve programa HAYIR.

6. zaten gene kullanırlar benım dediğim doğal yoldan bizim kullanmamız resmi olarak

7. bence olsun bi sakıncası yok zaten yapanlar benzeri şeyler kullananlar var

8. bende olsun dıyorum ama

9. ONURBEY

ONURBEY User

Zaten kendi başına bile yüksek vuran bu lazerler, bir de karıştırıcı ile vurulmaya başlarsa ki, ( zaten hile ile yapıyorlar bunu ) yeni oyuncular ile ara iyice açılmış olacak.
    Artık şu gemileri SADECE ve SADECE elle yönetelim, lütfen.

Saygılarımla.

.*GöKMeN*. bunu beğendi.
  10. Selahattin

Selahattin User

Modum Bu Programı Kullanan Adamları Banlasanız DarkOrbit in Yarısı Ban Alır. Buda Darkorbitin İşine Gelmez Para Kazanamıycak. Kısacası Bu Durum Böyle Devam Eder Allahın Bir Kuluda Ban Almaz.

11. ÇORBACI

ÇORBACI User

Ben hareketli bi gemiyi görünse bile işaretlemekte zorlanıyorum ama bazı oyuncular var maşallah kamufle ve hareketli olduğum halde 10 tane kristallinin arasında anında beni işaretliyor.

12. ODAKAB

ODAKAB User

Karıştırıcı dediğiniz açık kapatılamaz gibi.

En basit ****** ***** bile:
    5 saniye sonra 2'ye bas.
    1 saniye sonra 1'e bas.
    Tarzında emirler verilebilir.
    Oyunda bilgisayara kurulan bir koruma sistemi bile olsa donanımsal olarak gelişmiş bir klavyeyle yine aynısı yapılabilir.
    Ne yazık ki yapacak birşey yok, savaşın ortasında Captcha soramazlar ya?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Nisan 2015
  13. ONURBEY

ONURBEY User

Her şeyin bir çözümü mutlaka vardır. Yeter ki istenilsin.

x4 ile rsb arasında ki geçisin engellenmesi gibi, Bu iki lazer art arda geçemez veya geçme süresi şu kadardır diye bir engelleme konulduğu takdirde sorun bir nebze çözülmüş olacaktır.

Bu tür hile kullananların, kullandıkları programda bir işe yaramayacaktır.

Yani değişen bir şey yok. Rsb kullanıyorsan rsb ile savaşacaksın, x4 kullanıyorsan x4 ile savaşacaksın. ( Diğer lazerlere geçişte bir sorun olmayacak, sadece bu iki lazer art arda geçemeyecek. ) Karşında ki savaştığın kişi de aynı durumda olmuş olacak ve ADALET sağlanmış olacak.

Yüksek vuruşlara da bir çözüm gelecektir ve gayette güzel olacaktır. DENGE VE ADALET

Saygılarımla.

ÇORBACI bunu beğendi.
  14. slm zaten kullanan kullanıyor niye olmasın ya olsun yada rsb kalksın arkadaş okadar basit zaten cephaneninde suyu çıktı birazdaha uraşırlarsa x10kadar çıkacak bu iş roketlerde cabası zaten kısa yollara ne koyacağımızı şaşırdık artık sıktı artık surekli cehane icat ediyorsunuz insalar oyundan nasıl zevk alırlar diye uğraşacağınıza millete daha çok nasıl para harcatırız diye uğraşıyorsunuz gidin bi ace onile inceleyin adamlar yapmış

Son düzenlenen: 19 Temmuz 2015
  15. andermo83

andermo83 User

olumsuz ! savaşların kaderini bu saniyeler belirliyor zaten =? ne gerek var ? herkes kral mı olsun diye düşünme senin manteritenle ilerlersek önce saldıran kazanır muhabbeti cıkıyor ortaya kardeşim, ama unutma 1 saniye rsb geç basma 1 saniye parmak kayması x4 yerine sab atma nelere kadir? bide bunları düşün dengeler bozulacagı için olumsuz! -1

16. Biz ne yapak biliyonuz mu bence hepimiz programlama dersleri felan alak girek darkorbite illegal programlarin yaptiklarini gecirelim...

-1 olmaz neden dersen ben bu adamlari hile kullanmadan yetenek ilede kesmekteyim. Hileler nooblar yani çaylaklar içindir :)

17. Merhaba,

Oyunculuk yeteneğinizi de buralarda devreye sokmanız gerektiğine inandığım için olumsuz düşünüyorum.Ayrıca x4 x6 sıkarken de oyundan ayrı bir feyz alıyorum şahsen :)

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.