x8 streuneR in bitmeyen roketleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve yapma tarafından 16 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yapma

yapma User

Daha önce bl için konu açtım şimdi agatus için x8 de kasılmayı adeta felç eden bu durum yine tamir olamıyoruz. Oyun adeta kasılmayalım diye her seferinde farklı bir gıcıklık yapıp müdahale ediyor

2. kibar22

kibar22 User

uzak durmak gerek portalda tamir olup tekrar savaşa dahil olabilirsin knk

3. solace kullanabilirsin kasılmak ya da savaşmak için

ateistkeci bunu beğendi.
  4. oben

oben User

ya agatusun bitmeyen mayınlarına ne demeli her yerdeler her yerde mayın atan bir yaratık.

5. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Oyunda bu tarzda şeylerin olması gayet normaldir. Ne istiyorsunuz npcler ile diplomasi mi :D Bu tarzda şeyler oyunun tadı tuzudur.

Saygılarımla,

Amiral34.

6. oyunun tadi tuzu diyorsunuzda bu arkadaşlar önceden pasif yaratıklardı do sonra onları aktif yaratık yaptı aktif yaptığı yetmiyormuş gibi birde sürekli roket atıyor ve tamir olmayı imkansız hale getiriyor...Ve şaşırtıcı mause olayını hic girmiyorum bile ne istiyorsunuz yani? npc diye bize herşeyi yapmalarını mı?

Aynı can sıkıntısı durum bl haritadalarında abidelerden de yaşıyoruz..

Bak ben x8 de kasılan gemiyi birakan veya agatus kesen biri değilim bazen öyle boş boş dolaşırken bile bu arkadaşın dediği olayı yaşıyor ve sinir oluyorum aynı zamanda bazen bir oyuncuyla savaşırkende strenur efendi bana oradan roket atıyor tamir olamıyorum yada şaşırtıcı mause atiyor neye uğradığımı şaşırıyorum bu doğruı değil...

Pvp haritalarına gidelim diyolruz orada da durum aynı harita sözde pvp haritası ama 560305t632 tane yaratıok var....

7. Mindfire Behemoth 'un Dipolomasiye kim bakıyor :D:D