Xenomit hakkında yardım lazım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hidan78 tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hidan78

hidan78 User

Xenomitler ne skylabta ne de gemide gözüküyor.Skylabta gözükmese de promerium üretebiliyorum,orada herhangi bir sıkıntı yok ancak gemide promerium zenginleştirmesi yapamıyorum.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Xenomit skylapta gözükmez oyun anasayfası zenginleştirme bölümünde görebilirsiniz resimde gösterdiğim yerde 2. olarak promerium zenginleştirmesi otomatik olması için vipliğinizin olması lazımdır eğer yoksa kendiniz manuel olarak yapmalısınız.

3. hidan78

hidan78 User

cevap için teşekkür ederim ancak xenomitler zenginleştirme bölümünde de gözükmüyor.onun için zenginleştirmeye manuel olarak da yapamıyorum.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Xenomitler skylapta sadece üretim amacı ile vardır promerium üretimi için kullanılır ve skylapta herzaman sıfır olarak görünür gemiye gönderme şansınız yok benim resimde size gösterdiğim boss ve uber npclerden alınan çöplerden elde edilen Xenomittir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.