Xenomit Hammaddesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Gazi_27- tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

Merhaba sayın adminim ve arkadaslar

ben gemiden skylaba xenomitleri göndersem nasıl biz zararım olur promerıum rafinesinde üretmek icin xenomitte harcıyormus. lütfen bu konuda bana bilgi verirmisiniz. ben gemideki xenomitleri skylaba yollladım boşa mı gidecek şimdi onları promerıum üretmek icin xenomitleri mı harcayacak :( lütfen bu konuda bana yardım edermisiniz yada nasıl bir yol izlemem gerek beni bilgilendirirseniz sevinirim...

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Gemiye xenomit göndermenin bir anlamı yok çünki skylaptaki mevcut olan xenomit ile promerıum üretmektedir evet sizin göndermiş olduğunuz xenomit boşa gidecek skylabınızın levelini ne kadar arttırırsanız o kadar fazla promerium üretme imkanının vardır.skylabtaki hammadde levellerini artırmalısınız ki daha fazla üretim ile sorununuz kalmasın.

3. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

anlaşıldı 90 bin xenomit boşa gidecek bari onları geri gemiye alım promeerıum üretilmesinde kullanılmasın hedef doğrultmada kullanırım hic yoktan hemen yolla yaparım nasılsa uri bol :) bende... TşkLer adminim konu kilit alabilir.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ben teşekür ederim kolay gelsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.