Xenomit kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ¦◄•Ģs••°ŚOИ€R°••►¦65 tarafından 8 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyunda xenomit hangi durumlarda harcanıyor bir bilgisi olan var mıdır?
    misal; ticaret modülünde harcanır mı , zenginleştirme işleminde vs vs bilgi almak istiyorum bu konuda

2. keskinniyo

keskinniyo User

İnsta kullanabilmek için 100 xenomit gerekiyor birde hedef yardım cpu yu kullanabilmek içinde xenomit gerekli.

3. aga peki ticaret modülü var ya onda gidiyor mu ? çok teşekkür ederim ben bu bilgiyi unutmuştum eyvallah

4. keskinniyo

keskinniyo User

Ticaret modülünden kastın nedir anlamadım. Eğer prometium falan gibi satılabiliyormu diyorsan hayır xenomit satılamıyor.

5. yok aga şundan bahsediyorum.
    1-Petin ticaret modülü var onu kullanınca hammedde satıyoruz işte promerium vs
    2-Normal paymentten alınan ticaret diroidi adı altında geçen şey

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim ve konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Oyun içerisinde Xenomit; akıllı bomba, insta kalkan ve hedef yardım cpu'larında kullanılır. Ayrıca zenginleştirme bölümünde hammadde zenginleştirmede kullanılır. Herhangi bir şekilde ticaret diroidinde veya ticaret modülünde xenomit kullanılmamaktadır.

İyi forumlar.

7. Teşekkür ederim adminim. Kilitlenebilir konu

8. gitmez sadece pet yakıtı gider.

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Rica ederim, konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.