Yahu Kimdir Bu Themis. :)

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Themis. tarafından 1 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Themis.

Themis. S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba , :)

Ben Themis. çocukluğumun oyunu olan DarkOrbit'i 2012 yılından beri belli-belirsiz aralıklarla oynamaktayım :) ( Çok güzel günlerdi) :D Sonra dedim ki niye bildiklerimi siz değerli oyuncularımızla paylaşmayayım onlara yardımcı olmayayım :) . Biraz kendimden bahsetmem gerekirse , Üniversite Öğrencisiyim kendimi bilgiye aç bir yazılımcı olarak görüyorum. :) Ayrıca bir bilim hayranıyım araştırmayı ve bilgi paylaşmayı çok severim.Özellikle 'Evren' hakkında konuşmak makaleler okumak sanırım bana en haz veren şey :) birde İki tekerciyim Motosikletler beni benden almakta :D . Bakmamı veya okumamı istedğiniz bir konu var ise aşağıda paylaşabilirsiniz bu konu hakkında sizlerle bir beyin fırtınası yapabiliriz :). Ayrıca yeni yeni yabancı dizilere başladım önerilere açığım. :)

2020' nin sizlere iyilik ve mutluluk getirmesi dileğiyle ,

Bilimin ışığı size yol göstersin efenim :)

Themis, Yunan mitolojisinde Uranüs ve Gaia'nın kızı olan adalet ve düzen tanrıçasıdır. İlahi adaletin tecessümüdür

İyi forumlar.

2. ateistkeci

ateistkeci User

İlk yorum benden gelsin o zaman :) görevin hayırlı olsun foruma bir moderatör olarak hoş geldin :D

Evren ve makaleler mi :)))) benim de az biraz ilgim var her şeyi arkadaşımdan dinlemem sağolsun :p

Görevinde başarılar diliyorum :)

Themis. bunu beğendi.
  3. Themis.

Teşekkürler efenim :)

4. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

Aramıza hoşgeldiiin, umuyorum ki uzun soluklu bir görevin olur :)

_ALPHA_ bunu beğendi.
  5. Hoşgeldiniz, keşke benim sicilim temiz olsaydi da bende mod olabiliseydim :D

Sicilim kirli yapacak bir şey yok :D, Bütün gün forumdayım hiç olmassa bir işe yarardım

6. Themis.

Hoş bulduk S-Modum bende öyle umuyorum. İnşallah :)
    Hoş buldum efenim :D

Minerva ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  7. hoşgeldiniz

Themis. bunu beğendi.
  8. Manitu

Manitu Ticket Administrator Team Darkorbit

Aramıza hoşgeldin Themis., umarım görev hayatın çooook uzun soluklu olur :)

Themis. bunu beğendi.
  9. Themis.

Teşekkürler hoşbuldum :)
    Hoş buldum S-Modum teşekkür ederim. İnşallah bende onu temenni ediyorum :)

10. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Takıma hoşgeldin, görevinde başarılar dilerim.

Themis. bunu beğendi.
  11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Konuya yazmadığımı farkettim ve uğrayıp bir hayırlı olsun diye yazayım dedim. :D :) İyi görevler. :)

Themis. bunu beğendi.
  12. Themis.

Teşekkür ederim Takım Liderim :) Hoş buldum.

Teşekkürler iyiki geldiniz :) umarım hepimiz için hayırlı olur ve beraber iyi işlere imza atarız :)

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Umarım diyelim. :D

Themis. bunu beğendi.
  14. Themis.

Olcak olcak çok deli planlarım var iyi şeyler yapcez :D

Quenn bunu beğendi.
  15. Bir gün herkesi banlayıp ardından modluktan istifa ediyormuş :p

Quenn bunu beğendi.
  16. Themis.

İnsanları Banlamak hiç hoşuma gitmiyor benden beklemeyiniz öyle şeyler gerekmedikçe kimseyi banlamam ki zaten öyle bir yetkimiz yok yaptığımız her şey kontrol ediliyor defalarca :D

17. Deli plan deyince aklıma o geldi.

Bakalım nasıl deli planlarla geleceksiniz? :p

18. Themis.

Aklımda bir çok şey ve proje var sağda solda notlarım falan ama ilk önce sınav haftasının bitmesi gerekiyor :D

19. he ya şu sınav haftası egitimin hangi aşamasında olursan ol hep bir stres yapıyor diger yandan oyunla ilgili bence artık bence yeni yeni şeyler gelecegine olan seylerde iyleştirmeye gitseler cok iyi olur bence

BU ARADA GÖREVİNDE BAŞARILAR SABİT BİR PC VE NET İLE BEN DE BU İŞLERE BULAŞMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA ŞİMDİLİK İMKAN YOK GİBİ GÖRÜNÜYOR....

20. ateistkeci

ateistkeci User

Buraya son zamanlarda çok fazla karşılaştığım ilgili adminime bir şuku bırakmaya geldim :) :p

Themis. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş