Yakıt Protokolü Artık Gerekli mi?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 4 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Esenlikler.

  Eskiden yakıt protokolü kendini amorti bile edemezdi ama şu an yakıt fiyatları anormal derecede arttı. Sizce artık yakıt protokolü gerekli midir?
   
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Sanırım yeni bir güncelleme ile birlikte Yakıt Protokolü 4. seviye dükkanda satışa sunulacak veya etkinlik içeriği olarak oyuna getirilecektir. Yakıt dengelemesini de Merkez Ekibin kısa sürede yapacağını düşünüyorum.

  İyi Forumlar.
   
 3. Esenlikler.
  Modum uygun bir zamanda bunun hesaplamasını yapar mısınız?
   
  _-Thanatos-_ bunu beğendi.
 4. saadetler.
  gereklimi değilmi emin değilim 4 seviye protokol gelmek üzere gelsin bakalım faydası olacakmı şuanki durumda mevcut 3 seviyelerin bir faydası yok gibi zira pete nekadar protokol koyarsan yakıt okadar artıyor yani yakıt protokolü önce yakıtı artırıyor sonra bir kısmını geri alıyor ama 4 seviyeleri denemek lazım.
   
 5. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Yeni içerik ve düzenlemelerin ardından hesaplamalar yapılacaktır. 4 seviye modüllerin ardından diğer avantajlardan feragat edileceğinden dolayı dengelemenin nasıl olacağını bende merak ediyorum.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş