yakıt protokolü

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve STARFORCE93(D!T) tarafından 28 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 4. seviye yakıt protokollerinden kaç adet alsam yeterli olur? Çünkü etkinlik bitimine az kaldı üstelik bidliğiniz gibi altın şeker miktarı düşük olduğundan kutu protokolünü fulledim, 4. seviye yakıt protokolünden 6 adet alabilirim, sizce 6 adet alıyım mı yoksa kurbanlık alev modülünümü alıyım?

2. kurbanlık alev çok da önemli değil, ben ilk yakıt protokollerini fulledım

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  3. sizce yakıt protokollerinden 6 adet alsam işe yarar mı ?

4. 6 kere 6 dan yüzde %36 tasarrufun olur :) yarar tabi

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Size önerim yakıt protokollerinden önce; anti uzaylı ve lazer silahı protokollerini tamamlamanız yönünde olacaktır. Savaşırken ve kasılırken bu protokoller yakıt protokolünden çok daha etkili olmaktadır.

İyi forumlar.

6. :D Alma sonra keşke diğerlerini alsaydım dersin uridium bulunur bu protokoller ilk defa geliyor birleştire ve uzuuuunca bir müddet gelmemişti yine gelmeme ihtimali var. Ayrıca petin ne kadar vurduğunu bilseniz düşünmezsiniz yakıtı.

STARFORCE93(D!T) ve Delipaltalı35 bunu beğendi.
  7. rez aldım bekliyorum her gün farklı konularda söyledim bir daha 5 6 ay gelmezse o konulardaki mesajımı alıntı yapıp göğsümü gere gere ben demiştim kısa vadeli düşünüp onları aldınız bir daha gelsin diye yaygara çıkarmaya hakkınız yok geç geldiğini bile bile aldınız diyeceğim ve keyif sigaramı yakıp güleceğim :D:D

8. Cidden insanlar birde yanıltıyorlar yok kutu yok yakıt :) arkadaş full gemiler sırf 3 seviye protokolleri yüzünden az ubaya gömülmüyorlar.

Delipaltalı35 ve STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  9. Kendi fikrim, lazer ve kurtarılan mal protokolü almaktan yana. Lazerleri fulledim, kurtarılandan da 3 tane yaptım. Etkinlik bitimine kadar 5 tane daha alsam yeter bana. Oilden ve dp modülünden vazgeçtim sırf bu protokoller için.

Delipaltalı35 ve STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  10. aferin öncelikle mal protololünü tamamlaman akllıca davranış.yakıt alcana kasılma amaçlı anti uzaylı alsaymışın daha iyiymiş.neyse yapmışın artık yapçanı.bence pala toplamıyorsan bi 6 tane daha al yakıt.pala toplarsan 6 radar al.

11. yazımı doğru okumamışsın sanırım değerli yorumun içün ayrıca sana da aferin. Fakat henüz almadım yakıt protokolünü üstelik sorduğum soruyla yorumun biraz alakasız olmuş. Ben yakıt protokolü mü yoksa kurbanlık alev modülümü diye sordum kafana göre yorum yapmışsın yinede sağol kardeş. Konu kilitlenebilir modum.

Diğer yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

Delipaltalı35 bunu beğendi.
  12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir. Her türlü yorumlar bizim için değerlidir. Ayriyetten teşekkür ederim <3 .

İyi Forumlar.

Delipaltalı35 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.