Yaklaşık 1 Haftadır Support Dönüşü Almadım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve veysbatu tarafından 29 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. veysbatu

veysbatu User

uygunsuz nick sebebi ile chat banı yedim ticket atmadan 1 ay oyuna girmedim şuan oyunu aktif olarak oynuyorum ticket atmam üzerinden 1 hafta geçti nick değişimi sonrası ticket attım hala chat banımın açılmasını bekliyorum tahmini ne zaman açılır

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmişir.

Support cevap süresi 2 İş günü olarak belirlenmektedir. Yoğunluk durumlarına göre bu işlem süreleri uzayıp kısalma imkanları da olmaktadır.

Eğer 7 iş gününü geçtiğini düşünüyorsanız cevap süresinin Discord sunucularımız üzerinden veya support ekibimize yeniden bir bilet atarak durumun kanıtlarıyla birlikte değerlendirilmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. veysbatu

veysbatu User

Sistem: Sohbetten banlandın. Tekrar 18.06.2112 saat 20:48 zamanında giriş yapabilirsin.
    [Uygunsuz nick "Nick" değişimi sonrası ticket atınız.]

modum böyle görünüyor perma mı bu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2021
  4. -333-

-333- User

bende yedim 2112 yılına kadar ama olsun yazmıyorum supporta supporttan cevap gelene kadar zaten ban açılır hem sayılı gün çabuk geçer derler.

L_O_K_İ ve veysbatu bunu beğendi.
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği art arda yazmayınız mesajlarınızı lütfen.

100 yıllık bir ban diyebiliriz. Supporta ticket attığınız zamanda gerekli görüldüğü anda işlemler yapılacaktır.

Buradan iletişime geçebilirsiniz.

İyi Forumlar.

6. Sende kurallara uysaydın 2112' ye kadar ceza yemezdin :)

Çek şimdi cezani az kalmiş çabuk geçer :)

7. -333-

-333- User

evet aynen haklısın suçumda okunmayan nick kullanmak chatede pek yazmam ya ogün bi selam veresim geldi sa yazdım arkasından
    Sistem: Sistem tarafında belirli bir süre yasaklandın!
    Sistem: Sohbetten banlandın. Tekrar 2.06.2112 saat 00:36 zamanında giriş yapabilirsin.
    [uygunsuz nick değişim sonrası ticket atınız.] ohoooo kaçgün olmuş bak çoğu gitti azı kaldı zaten eminim supporta yazsam daha geç cevap gelecek.

8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu için gerekli yönlendirmeler yapılmıştır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.