Geri bildirim Yama Notları - 2018 [Geri Bildirim]

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 3 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. oben

  oben User

  işte bu yazıdan anlaşılacağı gibi kim hangi gemiyi istiyorsa o yönde istikamet çiziyor ve diğerlerine - olarak gelen yamayı mimesise + olarak istiyor.neymiş +1 jeneratör..geminin en belirgin özelliği sensör bozma neler katıyor gemiye % 25 hız vede vuruş ayrıyeten %80 vurulmanı önlüyor.bu geminin hızı yanılmıyorsam 300 + 14 hız 440 hız eder hız yeteneğiyle550 yada daha fazla 1 jeneratör eklense tartarustan ne farkı kalacak..tartarusu pert edip yeni bir tartaruz ortaya çıkacak..mantık biraz mantık..solace spectrum aynı kalacak diğerleri 15 20 dk aralığına çekilecek..mimesisten sonraki favori gemileriniz sanırım..el insaf...
   
 2. Kebirifai

  Kebirifai User

  Helal olsun durumu özetlemişsin.Cyborgu olmayanlar oyunu oynamasın.Tek yer...
   
  ASLINDA*HERSEY*MASAL bunu beğendi.
 3. Hiç mimesis kullandınmı kullanmadınmı bilemiyorum ama şöyle söyleyeyim mimesisin toplam hızı 528 oluyor ve sayborglar,cerrahlar ve tartaruslar,pusatlar rahatlıkla kaçıyor sensör bozma yeteneğin aktif iken evet %25 hasar ve hız desteği alıyorsun ama bir tartarus gene kaçıyor senden çünki senin aldıgın hız desteğin max 624 civarı oluyor buz atıyor kaçıyorlar sensör bozman aktifken kalkanın hızla eriyor konfigürasyon değiştirdiğinde yetenek iptal oluyor ve sen 528 e dönüyorsun gene yakalayamıyorsun bunlar bahane değil ama en azından mimesis'inde goliath hızıyla eşitlenmesini istedim.

  Tartarus ile kıyaslayamassın mimesisi çünki tartarus kendi hızı vardır ve kalkanı asla erimez ama mimesis sensör bozma açtıgında 1 konfin boşalana kadar azalmaya devam ediyor rakibin sensör bozmanı açtıgın anda hafif konfi alıp buz atıyor ve kaçıyor mimesis zayıf düşüyor lütfen laflarımı çarpıtmaya çalışmayınız.
   
 4. oben

  oben User

  iyi güzelde tartarusun nesi var sadece bir hızı var başkada bişeyi yok tamam lazer slotlarıda iyi fakat bir ağır bir hafif konfi yaptığında ne oluyor gemi kaplumbağa gibi yere yapışıp kalıyor.ne yapmak lazım iki konfi gemi hız irisler yarı yarıya ozamanda ne oluyor vuruş düşüyor kaçarak savaşman gerekiyor..demem oki herşey savaşmak üzerine kurulu olmamalı bu oyunda gelişmekte olanlar var sırf hızı var kaçarım diyerek tartarus alıyor 2 gün sonra gemi pert..bu farklılıkların içinden çıkamayız ozaman tek tip gemi olsun oynayalım gitsin.farklı gemi demek farklı özellikler demek ona bakarsan bu oyun başlayalı en güçlü gemi goli belki ben goli kullanmak istemiyorum neden mecbur kalayım vs vs...önemli olan o veya bu değil güzel kardeşim önemli olan burada oyuna getiriliyor olmamız.bu tartarus ilk çıktığında bu özelliklerde çaksa idi kaç kişi alırdı...neden yüksek özellikte çıkartıp sonra düşürüyorlar..işte oyun içinde oyun burada..gerisi boş tartışması bitmez bu işin...
   
  berbar ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 5. berbar

  berbar User

  katılıyorum kesinlikle
   
 6. mazi klanından aydınlı efe.tipmisin olum sen.zaten tartarus ağırda hızı 343 sayborgtan kaçamıyom.bide pib-100 atıyon iyice öldürüyon.urin bol galiba.güvede eriyo zaten sakil sakil hareketler yapma ltf.
   
 7. Oyuna getirilen en saçma yamalardan biri olmus , neden mi kaşıkla verilip kepçe ile alınmış...
  Halka en sevmediğim dro düzeni iken artık en favori duruma gelmiş üstelik güvede açılmıyorr, ufacık canı kalan gemilere normal düzenimizde vurmak zorunda kalıyoruz ya kaçıyorlar ya nerdeyse bizi kesecek duruma geliyorlar! GÜVEYE YAPILAN TAM BİR SAÇMALIK.
   
 8. atacanka

  atacanka User

  kesinlikle katılıyorum
   
 9. ÇORBACI

  ÇORBACI User

  yeni gemi çıkartıyorsunuz millet özellikleri iyi diye alıyor aradan 1-2 yıl geçince özelliklerini kısıp çöp haline getiriyorsunuz gemiyi bu resmen dolandırıcılıktır belki kendinizi kanunlar karşısında sağlama almışsınızdır ama oyundaki oyuncu sayısından belli durumunuz
   
 10. lllecelll

  lllecelll User

  bence güve ve halka kalmalı idi çünkü güve çark uçuşu gibi kalkanı hızla eriyor ve bu savaşta bizi olumsuz etkiliyor, halkada gemiler yüksek hasar verdiği için özellikle sayborg halkada gemi anca dayanıyordu ama şimdi kısa bir sürede kalkan eriyor eskiden halkada 3 kişiden rahat kaçardım ama şimdi portta varmadan patlıyorum.
   
 11. lllecelll

  lllecelll User

  yenileri geliştirmeye açılırsa ne olacak ?
   
 12. Tortuyu satışa sunduğunuzda gemi özelliği hız olarak benim gibi bir çok kişi tarafından bu gemi alındı ben parayla uri çekerek aldım Tortu gemisini Denge yamasında Tortuyu bu özelliğinden mahrum ettiniz şimdi bu gemi benim gözümde çöp tasarımlarınıda bulmak için çok uri harcadım Tortu gemisini madem çöp yaptınız bunun tazminatınıda ödemek zorundasınız Bigpoint yönetimine bu konuyla alakalı hukuk mücadelesi başlattım bunu kazanırsam bu örnek teşkil edecek sizlerde bu tazminattan yararlana bilirsiniz inş arkadaşlar.Dava sonucuna göre sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim ;)
   
 13. Güzel kardeşim Tartarus gemisi için çok güzel konuya değinmişsin ve anlatmışsın ben bu konuyu mahkemeye taşıdım kazanırsam buradan bilgilendireceğim sizlerde haklarınızı söke söke alın bu Bigpoint yönetiminden önceden göz boya alla pulla sat sonra yama adı adında bu gemileri çöp yap yok öle beleşte cukka yapmak ;)
   
  ASLINDA*HERSEY*MASAL bunu beğendi.
 14. 1.2.15 Kullanıcının, oyunları veya hizmetleri sözleşme akdedildiği tarihteki mevcut sürümde tutulmasını isteme hakkı yoktur. Bigpoint, bir oyun veya hizmetin işletilmesini dilediği an ve hiçbir sebep belirtmeksizin durdurma hakkını saklı tutar. Kullanıcı kendi isteğine göre, bu durumda kendisi tarafından daha önce ödenmiş ücretlerin (örneğin Premium üyelik veya abonelik) yine kendi isteğine göre Bigpoint tarafından işletilen başka oyunlara ve/veya hizmetlere aktarılmasını veya Bigpoint’in peşin ödenmiş ücretleri iade etmesini talep edebilir. Kullanıcı bireysel borç çerçevesinde kendisi tarafından daha önce ödenmiş ücretler için bu hakkı talep edemez (örneğin bireysel siparişler). Kullanıcının, kullanılamayan oyunlar ve/veya hizmetlerden ötürü sözleşmeyi derhal feshetme hakkı, bu düzenlemeden bağımsız olarak devam eder. İşbu GİŞ içerisinde açıkça farklı şekilde düzenlenmemişse eğer, kullanıcının başka hakkı bulunmaz.
  Al sana dava sonucu .d
   
 15. Ah be kardeşim dua et karşı dava açmasınlar :) yoksa yazık olucak :) çünki sen G.İ.Ş kurallarını kabul edip hesap açıyorsun. Kaybedersin yahu :D
   
 16. Yok Avukatım Bu konuyu daha iyi biliyor Alırız dedi sıkıntı yapmayın :)
   
  Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
 17. Her avukat der bu lafı :D Alırız sıkıntı değil derler :D davayı kaybedincede demekki yeterli delil yokmuş derler :D allah yardımcın olsun haksızsın ama :D
   
 18. BABAKURT

  BABAKURT User

  o kadar oyunda dengelemeler değişiklikler yapılıyor kimse mahkemelik olmuyor. zamanında ne davalar açıldı bu oyuna kazanan olmadı.
   
 19. Tüm oyuncu arkadaşlara geçmiş olsun. Benim gördüğüm bir dengeleme usulünden daha çok sadece ilerleyen zamanlarda çıkarılabilecek yüksek özellikli ekipmanlar ( diroit dizilimi, özellikli gemiler ve gemi tasarımları vb.) Bu gibi değişimler kullanılacak olan gemilerin belli bir noktaya mecbur bırakılması durumudur. Etkinliklerden memnunuz ama daha adil koşullar sağlanabilirse evet ( Mesela harf toplayan ama belli bir adil kota katılarak sadece bir klanın bütün etkinliği kapatmaması için). Yapılacak Yamalar için oylama düzeni kurulması ve öneri/açıklama kısmı bırakılması gibi.
   
 20. Ben asia sesinde oynamaktayım karantina yapacak grup mu :D dalgamı geçiyorsunuz oyuncu yok sayborg alanlar almış sayborga karşı solace halka yapıyorduk en kötü spectrum yeteneği basıyorduk yetenek atsa bile tolere ediyordu şimdi pert ediyorlar adam yeteneği atıp atıp kaçıyor bu ne saçma iş zaten gemi güçlü birde yetenek atıp kaçıyor ben nasıl savaşacağım yakalayamıyorum savunma yapamıyorum zaten yapsam ne fayda surgeonla kovalasam yetenek fazlası var bu oyunu oynamayacağım bu gidişle iyice soğudum. indirilebilir client diye diye sadece kendi ekibi indirecek.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.