yanıltma manevrası...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve takemyhard tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. takemyhard

takemyhard User

argede 26 tamamladık...şimdi hangi yolu izlemeliyim sizce...yanıltma manevrası işe yarıyormu?...tavsiye edebileceğiniz başka bir yol varmı:oops:...(hata yaptıkmı tekrar düzenlemesi çok zor oluyor)

2. Merhaba ,

Arge dağılımınızı da yazarsanız yani 26 arge'yi nereye ve ne şekilde dağıttığınız yazarsanız daha iyi yardım alabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. takemyhard

takemyhard User

klasik arge
    gemi gövdesi1 : 2
    mühendis : 1
    kalkan enerjisi : 5
    kelle avcısı1 : 2
    gemi gövdesi2 : 3
    kalkan sıklığı : 5
    ayarcı : 5
    kelle avcısı2 : 3

4. Merhaba ,

Klasik 24 arge'ye göre dağıtıp 2 arge'yi Ayarcı'ya verip 26 arge dağıtmışsınız. Bundan sonrası biraz karışabiliyor. Bazıları Roket Uzmanı'dan yönelirken bazıları ise Yanıltma Manevrası'na yöneliyor. Net birşey söylemek zor. :D

İyi forumlar.

5. takemyhard

takemyhard User

roket uzmanını kullanan varmı acaba??...verdiği efecten başka işe yarıyomu....uzaylı avcısı nasıl bir yetenek acaba...ona gitsem faydası olurmu?....

6. Merhaba ,

Roket Uzmanı 5/5 olduğunda mor ve kırmızı gibi karışık bir duman çıkıyor ve ayrıca %12 hasarı artıyor. Dediğim gibi kişiden kişiye değişiyor.

İyi forumlar.

7. Modum yanıltma manevrasında missler mi artıyor karşı tarafın açıklar mısınız?

8. Merhaba ,

Size atış yapan gemilerin miss vurma olasılığı yani oranı % olarak artar. 5 atışta 1 miss olacaksa bu arge ile mesela 5 atışa 3 miss olabilir.

İyi forumlar.

9. Tamamdır sağolun modum :)

10. takemyhard

takemyhard User

ilginize teşekkürler...yanılma manevrası en iyisi anladığım kadarıylao_O...

11. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Konuya Gerekli Cevaplar Verildiğinden Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.