Yanıltma manevrası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »•Joкєя•« tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu arge özelliği sadece diğer şirket oyuncularına mı geçerli yoksa yaratıklar için de geçerli mi?

2. Dostum bunları bende biliyorum yaratıklara da geçerli oluyor mu diyorum. Onların da vuruşu düşmanlar gibi miss geçecek mi?

3. Merhaba ;

Yaratıklar için geçerli değildir, sadece oyuncular için geçerlidir.

ηємєѕιѕѕ_[яєѕт] ; Forumda yetkili formatında konuşmak yasaktır. Tekrarında ban alırsınız, bilginize.

Keyifli Forumlar.

4. Anladım sağolun modum bir de aklıma takıldı geçen baktım da yaratıklar bizi patlattığında irisler hasar almıyor sanırım değil mi?

5. Belirli etkinlikler vardır, o etkinlikler de patlarsanız diroitleriniz hasar almaz. Fakat normal zamanlar da hasar almaya devam eder.

Keyifli Forumlar.

6. Yalnız falcon veya herhangi low kapısı yaratığı yok ettiğinde irislere hasar gelmiyor gibi geldi bana?

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Emin olamadığım için denedim evet LOW kapısında diğer yaratıklar tarafından patlatılınca irisler hasar almamaktadır.

8. Teşekkürler :) iyi çalışmalar.

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Biz teşekür ederiz iyi oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.