Yanlış Banlamalar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve agnostiklive tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sadece etkinlik ilerlemesi için 25 defa kapıya girip patlayan biri olarak hakkımı arıyorum sadece.

etkinlik dalgasında maksimum 250 ye gelebildim full albay gemimle bu yüzden ban yedim.

Neden ban yedim biliyor musunuz sadece kapıda etkinlik ilerlemesi için girip patlayıp cıktığım için

Eğer tutucu program kullansaydım,
    bot kullansaydım,
    gg bugu yapsaydım,
    rsb bugu yapsaydım,
    birleştir bugu yapsaydım,
    seprom bugu yapsaydım,
    herkese hakaret etseydim
    bu banı almayacaktım ama kapıya girdiğim için bu banı aldım.

Yazılım ekibine tebriklerimi iletmek isterim. 1 haftada bu işi çözdüler ne kadar doğru güvenilir orasını görüyoruz. Aynı yazılım ekibi yıllardır süren botlar hakkında senelerdir bir şey yapmaması ya da yukarda belirttiğim şeylere müdahale etmemesi komiğime gitti.

Bakın modlar burada yılların emeği var,o bug yaptığı iddia edilen hesaplar yeniden incelensin kimde milyon rinuks takipci şp kasılmış, kimler onlarca gemi modülü almış kimler hakkıyla almış bi ona bakılsın. 1 haftada oluşturulan bir script ile yıllardır bota müdahale edemediğiniz bir script yazamanın ilişkisi cok kafa karıştırıcı.

Sizden ricam konu kilitlenmesin haksız ban alanların sesi duyulsun!

Son düzenlenen: 25 Kasım 2020
    ***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Yanlış bilgilerle diğer oyuncuları galeyana getirmeyiniz. Hiçbir oyuncu sadece kapıya girip patladığı için ban yememiştir. Supporta sorununuzu yazdıktan sonra bekleyiniz. Ayrıca aynı konuyla ilgili bir çok konu olduğu ve hepsinin altına spam yaptığınız için konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.