Yanlış Bot Cezası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Hacker_Safaride tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kolay gelsin..Yanlış Yere açtıysam K.B
    Bugün Hesabın bot yüzünden kapatıldı..
    hatası aldım. Ama ben bot kullanmadım ve bildiğim kadarıyla botlar kapatıldı...
    internet üzerinden aramadım değil ama yemin ederim bu hesap için bot kullanmadım.

hesabım bot kullanmamış kul hakkı yemeyin

internet kafaden giriyorum belki bot olarak bazı dosyalar sizde görünmüş olabilir ama dün bot kullanmadım.(zaten hiç oyundan zevk alamadım..)
    Ben internet kafeden film indiriyorum bazı siteler sizde yanlış görünmüş olabilir.

İnternet kafenin elektiriğini dün bu saatlerde kesmişlerdi evimdede internet yok hayatta giremem dün elektrik gittiğinde hiçbir şey olmuş olamaz bende başka hesabımın şifresini bilen yok zaten..

Yani demem o ki kayıtlarınızda bir yanlışlık olmalı Kullanıcı adımı tekrar gözden geçirmenizi istiyorum o hesap benim herşeyim..

Yaşarken gülmüyorum bari oyunda bir başkasını keserken güleyim diyorum ama nasıl bir şanssa beni heryerde her zaman buluyor.

En azından bir daha gözden geçirin eğer oyun içi olarak baktıysanız bile anlarsınız bot olmadığını oradaki oyunculara davet göndermişim hatta phoenix gemisi olan birine yardım ettim..(bunu hatırlayanlar varsa yardımcı olsun lütfen)

Gereğinin Yapılmasını Rica Ederim.

Supporta yazdım ama Ne zaman cevap yazarlar belli değil hiç takmıyorsunuz bizi supporttan.
    İşiniz bak-çöp kutusuna gönder olmuş
    onun için bari adminlerim yardımcı olsun diye buraya yazdım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Nisan 2014
  2. KARANLIK

KARANLIK User

Buradan hiçbir şekilde yardımcı olamayız.Supporttan gelecek cevabı beklemelisiniz.

KeskinBicak bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.