Yanlış sunucuya Uridium almak

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ᴊᴜɴᴋᴏᴏ tarafından 16 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Hesaba 60.000u aldim fakat bu u farkli svye gitmis diger carima aktarma sansini varmi? Aci̇l

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Nisan 2022
  2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merahaba,

Maalesef böyle bir durum söz konusu değildir, bir sonraki satın alım işlemlerinde daha dikkatli olunuz.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. fahriko

fahriko User

kapat şu konuyu artık sayın adminim her seferinde önüme çıkıyor.

4. benım anlamadıgım su kı ben urıd alırken farklı svye kendısı gecmıs oyun yanı yatırdıgım urıd yalanmı olucak ? bu konuda destek olmanız gerekiyor sonucta ucret karsılıgı bır ıslem bu sızden bısı dılenmıyorum paramın karsılgıı olarak almısım fakat yanlıs svye gecmıs ne sacma bı soyleyıs soz konusu bıle deıldır? yardımcı olunması gerekıyoken soz konusu deıldır vay be ben gereklı ısı yapacagım bakalm sonucu nereye varacak.

destekten haber beklıyoruz ıkı ıs gunu dıyor 16sındna bu yanada bır donus olmadı yanı sonucta bu oyunu yonetıyosunuz ama böyle bir yonetım yok şaka gibi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2022
  5. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Bildiğiniz üzere supporta gelen herkesin işi acil ve önemli oluyor herkes ilk ona bakılsın istiyor, böyle olunca da 3-4 tane aynı şekilde mesaj atıyorlar :)

Bir yerden tanıdık geldi mi?

Bu yüzden bu tarzda konular uzun sürmesi normaldir. Sabırlı olunuz detaylı incelemeler gerçekleştirilip ona göre iade işlemi olur yada olmaz.

Saygılarımla,

Amiral34.

6. mail atmama ragmen hala bana bır donus sağlanmamıs 21i bıtıcek kac gun gecıcek Allah bılır ne dıyım. beklıyorum.

7. Mineral

Mineral User

Bencede sabretmek gerekir ay yıl nedir ki su gibi alıp geçiyor nede olsa.

8. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Ödeme bölümünde inceleme süreçleri daha uzun sürmektedir. Konunuza hakim olmamak ile birlikte genel bir bilgilendirmedir.

İyi Forumlar Dilerim.