Geri bildirim Yapılacak güncelleme içeriği hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve uninstable tarafından 3 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uninstable

uninstable User

Kapılara giren oyuncu sayısı sınırlaması da nedir ?
    Bu kadar saçma bir güncelleme olamaz, altyapıyı güçlendirmek yerine sınırlamaya gitmek oyunun yalnızca oyuncu kaybetmesini daha da hızlandırır.
    Durumu gerekli yerlere rapor edersiniz artık.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Sorunla ilgili merkez ekip çalışırken lag sorununu hafifletmek için alınan bir önlem :)

Ayrıca kapıyı sadece Pazar günü yapmak zorunda değiliz ki? Her gün çift ödül verecek yanlışım yoksa :p

Grandmaster. bunu beğendi.
  3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

İsteğinizi raporlara ekleyeceğiz. Konu hakkında bizim de bir bilgimiz yok, altyapı ile ilgili tüm işlemleri merkez ekip yapmaktadır. Alınan önlemler ilgili duyuruda da yazdığı gibi geçicidir. Söylemek istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebiliriz.

İyi forumlar dilerim.

4. uninstable

uninstable User

Kilitleyebilirsiniz.

Size sormamıştım muhattap olarak konuya hakim adminlerden raporlamalarını istemiştim. Çift ödül ile ilgili bir sorun görmedim.

5. Sen ne kadar iyimser ve pozitif(Olaylara empati kurarak bakabilmenden ötürü gelişiyor olmalı)insansın üslubunun 1 defaya mahsus bile değiştiğini görmedim,
    İçimde kalmasın söyleyeyim dedim :D

ateistkeci bunu beğendi.
  6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.