Yapılan Kapı Sayısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve VidanjörR tarafından 21 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. VidanjörR

VidanjörR User

Merhabalar,

Ben uzun bir aradan sonra tekrar başladığım için oyuna, kendi istatistiklerimi karşılaştırmak ve katettiğim yolu öğrenme amaçlı kaçar tane kapı yaptığımı öğrenmek istiyorum. Teker teker sıralamada aramak yerine bu sayıları öğrenebileceğim bir yol var mı?

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Ana Sayfadan

Screenshot_1.png

"Sıralama" yazan kutucuğa tıklayın

Screenshot_2.png

İkonu yukarıdaki resim olan "Galaksi Kapısı Sıralaması"na tıklayın

Screenshot_3.png

"Galaksi Kapı Sıralaması" yazan bara tıklayarak galaksi kapılarının listesini açınız, çubuğu aşağıya indirerek "SAYI- GG" yazan yerden istediğiniz kapıyı seçin ;

Karşınıza bir liste gelecek o listede kendinizi bulup bu zamana kadar kaç kapı yaptığınızı öğrenebilirsiniz. ( Bulması biraz uğraştırıcı maalesef :( ) Bunun dışında başka bir yol yok ne yazık ki :/

Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

VidanjörR bunu beğendi.
  3. VidanjörR

VidanjörR User

Teşekkürler modum. Kilitlenebilir. Hayallerim suya düştü :(

Luminous bunu beğendi.
  4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Sizi çok iyi anlıyorum, bende bazen toplam kapı sayıma ulaşmak için giriyorum ve kendimi bulamayınca bir anda sinirlerim hoplayabiliyor. :D

Talebiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

VidanjörR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.