Yaprak Yuvars

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve karakule26 tarafından 25 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. karakule26

karakule26 User

Merhaba adminler bu oyunda 23 gün çiçek kalmış bitmesine sizde hiçte düzeltmeyi düşünmüyorsun aslında para içinmi düşünüyorsun yoksa oyun için tam sizi anlıyamadım güncelleme geldi geçti 1 hafta oldu hala düzeltmedi ...

oyun zaten berbat oldu herkes oyunu bıraktılar geçmiş olsun darkorbit...

ıııııııı bunu beğendi.
  2. Richie

Richie User

tm hemen düzeltiyorlar

3. Adam koca şirkete sitem etmiş. Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali.

4. Haberi olsun diye yazıyor işte. Koca şirket dediğin ne ki :) biz ne oyunların silindiğini gördük.

ıııııııı bunu beğendi.
  5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun bir konu bölümüne taşıdım.

Konu hakkında resmi bir açıklama yapılmıştır bir daha değişeceğini düşünmüyorum.

İyi Forumlar.

6. karakule26

karakule26 User

• Düzenleme: Çiçek Kutularının haritalarda çıkma oranı planlanandan çok daha yüksekti. Oyuncuların bu durumdan memnun olduğundan kutuların çıkma oranı bir kaç gün bu şekilde bırakıldı. Nihayetinde ise kutuların çıkma oranları olması gerektiği değerlere çekildi.
    peki adminim bu güncelleme nedir bende anlamıyorum sizde

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

En basit şekilde kutuların haritada olma oranı örnek veriyorum planlanan %1 ise bunu ilk çıktıklarında %90 yaptılar daha sonra belirli bir süre kaldıktan sonra olması gereken %1 e tekrardan düşürdüler. Bu sayılar kesinlikle örnektir, merkez ekip bu oranları bizle paylaşmamıştır.

İyi Forumlar.

8. karakule26

karakule26 User

Vallahi siz para işinizi çok seversiniz para olmazsa olmaz dimi herşey para para para ayıp ayıp

millet çalışıyor cebinizde para olsun diye sizde %100 bitirmeye çalışıyorsun yakışıyormu size ???

9. Aliens

Aliens User

Öncelikle; buradaki moderatör ekibinin HİÇBİRİ paralı birer çalışan değil. Hatta ofis veya ÇALIŞAN sözcüğünün ESAS anlamı gözetildiğinde hiçbiri resmi çalışanda değil. Sadece bizler gibi oyuncular gönüllü olarak hizmet veriyor. Karşılığını da inanın geçirdiğiniz zaman ve kaçırdığınız etkinlikler gözetildiğinde çok az bir miktar oyun içeriği olarak alıyorlar. Onun dışında oyuna yapılan tüm genel müdahaleler, içerik genişlemeleri, pazar ve fiyatlandırma politikası vb. TÜM işlemler bizlerin birebir görmediği RESMİ ÇALIŞAN bir ekip tarafından yürütülmekte. O yüzden, eleştirilerinizde buradaki moderatörleri doğrudan hedef almak yerine daha kibar ve yapıcı bir üslubu tercih etmelisiniz. Onlar da sizin bu görüşlerinizi gerekli çeviri ve düzenlemeleri yapıp o her şeyi yöneten ekibe raporlayabilsinler, ANCAK; Unutulmamalıdır ki, raporlansa bile karar yetkisi yine o ekiptedir.

Umarım biraz olsun durumu size açıklayabilmişimdir.

10. Burası oyunun forum kısmıdır siteminizi herkesin görebildiği bir mecrada iletmeniz ve bu alanın oyunun hareket alanının yansıması olan forumda yapmanız tamamen hakkınız forum ekibinin yanı sıra burada oyun yöneticileride yer almaktadır söylendiğinin aksine oyundaki bazı durumlara doğrudan müdahale edebilmektedirler buna chat banı oyunda aksi durumlarda hesap kapatma işlemi ve söyleyemeyeceğim bir çok durum daha ancak burada ki geri dönüş şekli sizin siteminizle paralel bir istikamet izlemeyebilir. Oyun için şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz ancak yaptırım gücü olan kanallara ulaşmak daha uygun olabilir burada ki siteminizi yöneticiler genelde doğrudan değil dolaylı olarak çözebilirler ancak support ve merkez ekip doğrudan çözüm yoludur.
    Şikayet konusu olaya gelince 45.000 scrap yapan kişiler var malesef insanlar bazen art niyetli olabiliyor deneme yanılma sistemi hayatın her alanında var bir yenilik yapılır ve bunun olumlu olumsuz sonuçları değerlendirilir yeni tedbirler alınır. Burada da böyle bir düzenlemeye gidildi yapılan işlem doğru mudur, bence evet geç yapılması doğru değildir geri dönüşleri hemen almak her zaman mümkün olmuyor tabi ama oyunun dengesini temelden değiştirebilecek bir durumun geçte olsa önüne geçildi 30 günde toplanacak nesnenin bir günde toplanması çok adil olmamıştı. Bence etkinliği değerlendirmeye çalışın hala fena değil bence.

11. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Birçok konuda ben ve takım arkadaşlarım tarafından size üslup uyarısı ve defalarca inisiyatif gösterdik. Lakin size gösterdiğimiz inisiyatifi iyi yönlü değil kötü anlamda alıp, hiçbir şekilde bize iyi niyetinizi göstermediniz. Bu durumlardan dolayı size gerekli cezai işlemi uyguluyorum. Umarım döndüğünüzde daha iyi bir forum kullanıcısı olursunuz.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.