YARASA UÇUŞ DÜZENİ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YILDIZ06 tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YILDIZ06

YILDIZ06 User

Merhaba,
    arkadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim.Benim aklıma bir kaç soru takıldı da bunu sormak istedim. bu yarasa diroit uçuş düzenin yaklaşık olarak ne zaman aralıklarla gelir? ne kadar sürede çıkar? bunu merak ettim mesela x6 lazer ema dalgası güçlendiriciler vb.şeyler genelde çarşamba ve pazar günleri çıkar.bu diroit uçuş düzenide az çok hangi zaman diliminde çıkar ve bu %8 hasar kapılardaki yaratıklarda geçerli midir? Bir sorumda bu pilot profilindeki roket uzmanı %12 hasar yaparsak roketatar eco-10 roketlerin hasarıda %12 artar mı ?
    Yardımcı olacak birisi olursa sevinirim iyi forumlar dilerim.

2. KARANLIK

KARANLIK User

Yarasa uçuş düzeninin ne zaman çıkacağı belli değildir.Genellikle özel günlerde çıkabilir.Evet hasar kapılardaki yaratıklarada işler.Roketli sorunuza gelirsek ise eco 10 u etkilemez sadece normal diroidlerinizi etkiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.