YARASA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve (¯`»∑L∑СTЯØΠ«´¯)PAŞД tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1. Yaw admınım bu yarasa ne zaman gelicek chat ten soruyorum foruma bak diyolar barı sız soleyın tarıhını kesin olmayabilir mesela 1 sene once ne zaman cıktıysa?...o_O
    2. Bide bu cadılar bayramın da cıkıyor doğrumu?...o_O

1. Merhaba ;

Herhangi bir tahminde bulunmam sizi yanlis yonlebdirmeme sebep olur bundan dolayi herhangi bir tahminde bulunmam dogru olmaz. Ve evet cadilar bayraminda belirli bir süre çıkıyor.

Keyifli Forumlar.

2. senede 1 keremi cıkıyo bu :(

3. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Bu konuyla ilgili bende konu açacaktım ama arkadaş saolsun açmış...Sevgili forum modum haftalık almanyaya gönderdiğiniz isteklerde bu konuya özel bir önem verip ve konunun üzerindede durarak belirtirseniz illa özel bir etkinliği beklememize de gerek kalmayacak.Emin olun çıktığı anda uri çekip alacağım bu yarasa düzenini.Sizlerden bu konuda daha cesaretli ve kararlı davranmanızı ve almanyayı ikna etmenizi istiyoruz...

Aman diyim sistem belirliyor falan demeyin o sisteme giren darkorbit teknik ekibi :=) gözünüzü seveyim fikir ve update havuzunda istek olarakta yazın demeyin bu yarasa düzenini herkes bekliyor ve herkes foruma girmiyor...Emin olun yarasa düzenini çıkartacağız diye duyuru yapın uri çekenler çoğalır...

Son düzenlenen: 26 Mart 2014
  4. Sizler konu açmadan bizler hayali konuları rapora ekleyemeyiz maalesef, öyle bir şansımız bulunmuyor. Samimiyetimle söylüyorum azıcık Almancam olmuş olsaydı raporu kendi ellerimle Almancaya çevirip yollardım, fakat bazı şeyler engel oluyor. Bizler de hiyerarşiye uymak zorundayız, elden bir şey gelmez.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.