YARATIK KESME ÜCRETLERİ YÜKSELTİLSİN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .55fırtına55. tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Banlanan gemilere bir şans daha verilsinmi

1. verilmesin

oy sayısı 0
    0,0%
  2. verilsin

100,0%
  3. şartlı verilsin mesela 2 milyon uri çekene veya bunun gibi...

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Amele parasına bize yaratık kesiriyorsunuz ne yaparsanız yapın yaratık kesmenin ücretini iki katda yapasanız oyunun oynanacak hali kalmadı gelin beraber gemi yapalım yapılıyorsa ben size istediğinizi vericem yeni oyuncu alttan gelmiyor arkadaşlar uyanıın oyun bitiyor...Gemim banlandıbot kullandım ama yenibir hesap açtım aylardırkasıyorum az önce 3-2 den geçerken yanımdan geççen gemi roketle patlattı beni daha ne hızları tamamlayaildim nede kalkanları halen pirenhayım 2-3milyon uri ile olacaksa uride çekelim ama nasıl olacak bunun lf4 ü var geliştirmesi var argesi var 8 risi sonra apisi zeusu var yapana helal olsun kardeşler SİZLERE KOLAY GELSİNBEN PES DEDİM YA Bİ GEMİ BULURSAM UYGUNFİYATA ALIR YİNE BOTA ÇAKARIM YADA OYNAMAM OYNANACAK HAL YOK BU OYUNDA....

2. Merhaba ,

Yeterince uyarılar yapıldı , yapılan hatalardan dönülmesi için kolaylıklar sağlandı fakat ısrarla kullanmaya devam edildi.

Maalesef böyle bir imkan yok.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.