Öneri Yaratık Uridiumları Artırılmalı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

 1. Evet

  92,7%
 2. Hayır

  7,3%
 1. Siz oyun tekrar canlansın diye değil de sanki daha fazla uridium kazanmak için bu konuyu açmışsınız gibi duruyor. Oyunda Lf-4 lazerleri yoktu geliştirmeler yoktu full olmak daha kolaydı diyorsunuz. Ancak oyunda Lf-4 ve Geliştirmeler yokken neler vardı kısaca hatırlatayım size. Her patladığınızda 500 uridium tamir ücreti vardı eğer 500 uridiumunuz yoksa ve para vermeden oyuna devam etmek istiyorsanız geminizden vazgeçip kredinizin yettiği bir gemi almak zorunda kalıyordunuz. Açık arttırmada milyarlarca kredilik teklifler yapılıyordu ve teklifiniz geçildiği zaman krediniz geri iade edilmiyordu. Birleştir gibi bir özellik yoktu irisleri ya açık arttırmada her şeyinizi kaybetme riskini göze ala ala tamamlıyor ya da katlanarak artan uridiumlara alıyordunuz. Haftalık açık arttırma ile alınabilen gemiler oyunun son noktasıydı şimdi ise yine birleştir sayesinde daha oyunun ilk ayında tüm yetenek tasarımlarına sahip olabiliyorsunuz. Bu kolaylıklara dikkat ederseniz hiçbiri uridium seviyeleri arttırılarak yapılmadı.
   
  Son düzenlenen: 18 Aralık 2018
  ARDAUBERARDA bunu beğendi.
 2. Haklısınız ki yaratıkların ödülleri arttırılmasa da vuruş güçleri çok değişti. Kristallon 30-35 bin vurduğumuz zamanlar da aynı özelliklere sahipti. Şimdi gemiler 100-150 bin vuruyor x4 ile uri kasmak çok daha kolay.
   
 3. pardon ya bende bu oyunu 10 yıldan fazladır oynuyorumda hiç 1 paladyum 1 gg olmadı neden bahsediyorsun sen :D:D
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2018
 4. Artırmayı bırak azalan getiri sistemiyle azalttılar bile. :D
   
 5. karakule26

  karakule26 User

  artırmaya gerek yok yeterki düşmesin o kadar herkes oyuna geri dönebilir şuan en çok x 6 da ve 5 2 5 3 de yeterki yaratık soğuma olmasın herkes çok sevinir.
   

Sayfayı Paylaş