yaratıklar hangi haritada

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Dєαđ•My•Lσяđ tarafından 17 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Arkadaşlar bazı görevlerde değişik yaratıklar çıkıyor bunları hangi haritada buluruz bunlan ilğili bir paylaşım bulamadım.mesela Purpose XXI yardımcı olursanız sevinirim.

2. x8 de çıkıyo bu illet npcde

Dєαđ•My•Lσяđ bunu beğendi.
  3. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

kaptan34 bunu beğendi.
  4. verdiğiniz sayfada bulamadım acaba şu haritada çıkıyor diyecek bir arkadaş varmı

5. en üstteki arkadaş cevaplamış zaten, x-8 ' de yani 1-8, 2-8, 3-8 maplarinde çıkar purpose xxi

6. teşekürler o hızlı yaratıklar olabilecegini düşünmemiştim.görevi tamamladım.

7. Mineral

Mineral User

Öyle bir görev hangi leveldeydi

8. joetly

joetly User

karaşimşek ilk 10 görevde yer alıyordu sanırım.

edit : göz gezdirdim de evet sahipsiz sesler görev zincirinde mevcut

Sahipsiz Sesler Görev Zinciri
    Görev AdıGörev Ödülü Görev GereksinimiAçıklama
    1)Sahipsiz Sesler25.000 adet UCB-100 Lazeri
    • Cubikon İmha Et 0/10
    • Purpose XXI İmha Et 0/1
    HULL ve Nyx'in gitmesi ile kurdukları iletişim ağı da çökmüş gibi görünüyor. Black Light'a hedef olacakları için gidip ağa karşı potansiyel tehditlerin yerini tespit etmeni istiyorum. Onlarla savaşacak teknoloji ya da veriye sahip olmadığının farkındayım Falcon. Elimizden geleni yapmak zorundayız.
    2)Beklenen Yaşam Süresi25.000 adet UCB-100 Lazeri
    • Promerium Topla 0/3000
    Hala veri topluyoruz ve mücadeleyi kaybettiğimizi kabullenmeye her zamankinden daha yakınız. Black Light gemileri daha etkili ve pilotları risk almaktan çekinmiyor. Pilotları varsa tabii. Güçlerimizin büyük bir kısmını toplayarak onlardan birini yok etmeyi başardığımız nadir seferlerde, gemiler hiçliğe karışıyor gibi görünüyor. Daha iyi istihbarata ihtiyacımız var.
    3)Kâhin25.000 adet UCB-100 Lazeri
    • Endurium Topla 0/15000
    Anlaşılan Black Light , Nyx'in iletişim ağının bütün büyük insan merkezine bir mesaj yayınlamaya yetecek kadarını sağlam bırakmış. Mesajın herkesin duymasını istedikleri bir şey olduğunu varsayıyorum, ne olduğunu tahmin edebiliyoruz. Böyle bir talep en son Üç Gün Savaşı zamanında yapılmıştı.
    4)Ve Kaçtılar25.000 adet UCB-100 Lazeri
    • Cubikon İmha Et 0/20
    • Purpose XXI İmha Et 0/3
    Falcon, Black Light'ı saptamakta zaten yeterince zorlanıyoruz, şimdi de daha küçük gözcü gemilerinden bazıları bizi atlatıyor gibi. Korktuklarını sanmıyoruz , ancak bu durumdaki eylemleri vur-kaç saldırıları gibi görünüyor. Gidip bu yeni uzay gemilerinin saldırı düzenini analiz etmeni istiyoruz.
    5)İnsan Mirası5.000 adet RSB-75 Lazeri
    • Düşman Oyuncuları Yok Et 0/10
    • (4-4 Haritasında)
    Kuvvetlerimiz bir kez daha pusuya düşürüldü , silahsızlandırılmış olsalar da görünen o ki Black Light gemilerimizi tamamen yok etmemiş.Öte yandan hayatta kalmalarına ancak yetecek kadar oksijen bırakmışlar ama zamanında yetişemedik. Bozulan bilgisayarlarda kalan tek şey bir mesajdı. 'İnsan mirasının anlamı ne?' Bu soru benimde kafamı karıştırıyor.
    6)Tamamen Ayrı5.000 adet RSB-75 Lazeri
    • (4-1 Haritasında)
    Üç ana şirketin üyeleriyle buluşmalıyız, Falcon. Sana vereceğim mesajı her birine iletmeli ve cevapla beraber geri dönmelisin. Soru şu 'Beraber daha mı güçlüyüz?' Bunu sormak için bundan daha iyi fırsat olmaz, şimdi değilse ne zaman? Cevapları karşılığında bir şeyler isteyeceklerinden eminim!
    7)Serbest Dünya5.000 adet RSB-75 Lazeri
    • (4-2 Haritasında)
    Bu tehditle başa çıkacak ateş gücüne sahipmiş gibi görünmedikleri için UEF'den bir yalvarma mektubu bekliyorduk. Kumandan Mishra , Dış Bölgede doğmuştu ve fikirlerinin kalması gereken yer de orasıydı.Kumandan Mishra'nın EIC'nin üzeri bir süredir örtülü olan belirli teknolojileri sahip olduğunu fark etmesini sağla.
    8)Kan Kırmızı5.000 adet RSB-75 Lazeri
    • (4-3 Haritasında)
    Evet, evet. Dış bölgeye yapılan saldıraları duyduk ,Nyx'in ölümüne üzülsek de -sonuçta bizden biriydi- o sebebsiz yere dalgalar yaratıyordu. Dış Bölgede ki bazı kayıplar operasyonlarımızı etkilemiş olabilir ancak şunu anlaman gerek , MMO olmadan diğerlerinin altyapısı çöker. İstersen bize yardım et, ama hiçbir şey için söz vermiyorum!
    9)Birçok Form10.000 Uridium
    • UberSibelon İmha Et 0/5
    • UberMordon İmha Et 0/5
    • Purpose XXI İmha Et 0/1
    VRU her zaman kucaklayacı bir tavır takınmaya çalışmışken birilerinin yaklaşıyor olması üzücü. Kumandan Mishra'ya çok geç kaldığını söyle. VRU varoluşumuzu sürdürmek için gerekli ortaklıklarını çoktan sağladı, Black Light'tan diğerleri gibi korkmuyoruz. Bizim içim bir görev yaparak anlayacağın gibi , ihtiyacımız olan değişiklik olabilir.
    10)Hafife Almak10.000 Uridium
    • UberSibelon İmha Et 0/20
    • UberMordon İmha Et 0/20
    • Purpose XXI İmha Et 0/3
    Merhaba pilot , seni bir süredir dikkatle izliyordum.Şimdilik kimliğimi gizli tutacağım, ancak Nyx'i bende tanırdım, HULL ve onunla gelecekten konuşuyorduk. Bütün olasılıklarından. Daha önceden oluşunu gördüğüm gibi böylesi bir kıyamet günü hakkında konuştuk ve aynı insanlığın şuan yaptığı gibi etkisini hafife aldık. Bu bölgeyi tara ve bilgilere ulaş!
    11)İlahi Hediye10.000 Uridium
    • UberSibelon İmha Et 0/40
    • UberMordon İmha Et 0/40
    • Purpose XXI İmha Et 0/6
    Bu... Bu bilgiye nasıl ulaştın Falcon? Burada bulunanlar paha biçilemez, çok geç kalmadığımızı umuyorum. Bilim birimi şuan inceleme yapıyor, biraz geliştirme ile bu , bize Black Light'a karşı kullanabileceğimiz silahlar verebilir. Tabii EIC, VRU ve MMO 'nun tavrı hiç şaşırtıcı değil. Öğrenecekler.
    12)Kapılardan İçeri10.000 Uridium
    • UberSibelon İmha Et 0/80
    • UberMordon İmha Et 0/80
    • Purpose XXI İmha Et 0/10
    Bilim birimi , veriyi bilgisayar modellerine işlerken, yeni verilerin Black Light gemilerinin gövdelerini moleküler seviyede dengesizleştirebilen bir enerji kaynağı sağladığını doğruladı . Ancak eğer veriler doğruysa , bu önemli bir anlama da geliyor olabilir. Bu veri depolarından bir başkasını bulabilir misin?
    13)Hiçbir Yere Çağrı100.000 adet SAB-50 Lazeri
    • Purpose XXI İmha Et 0/20
    • Hasara Uğra 0/2500000
    • (Ölmemelisin!)
    ‘İnsan mirasının anlamı ne?’ * * *TEKRAR * * * ‘İnsan mirasının anlamı ne?’ * * * TEKRAR * * * ‘İnsan mirasının anlamı ne?’ * * * TEKRAR * * * ‘İnsan mirasının anlamı ne?’ * * * TEKRAR * * * ‘İnsan mirasının anlamı ne?’ * * * TEKRAR * * * ‘İnsan mirasının anlamı ne?’ * * * TEKRAR * * * ‘İnsan mirasının anlamı ne?’ TEKRAR...
    14)Daima Kayıp100.000 adet SAB-50 Lazeri
    • Purpose XXI İmha Et 0/20
    • Hasara Uğra 0/5000000
    • (Ölmemelisin!)
    Çoktan gitti mi? Potansiyel bir müttefik buluyoruz ve biz daha yardım alamadan Black Light tarafından bulunup öldürüyorlar. Bilim birimi silah geliştirebileceklerini açıkladı, ancak beni endişenlendiren bize bu yolu gösteren kişinin ortadan kaybolması. Ya da belki hiçbir zaman arkadaşımız değildi. Daha fazla bilgiye ihtiyacımız var.
    15)Sentinellerin Nefesi100.000 adet SAB-50 Lazeri
    • Purpose XXI İmha Et 0/50
    • (Ölmemelisin!)
    Güneş sistemini Black Light'a karşı koruyacak kuvvet sadece bizden ve insanlığın bize katılan ufak parçalarından mı oluşuyor gerçekten? Geri kalanlarının hiçbirinin umurunda değil mi? Belki de onları kaderlerine terk etmeliyiz, şimdiye kadar iletişime geçebileceğimiz bütün fırsatlar sessizlikle karşılandı. Son bir kez daha deneyelim.

Mineral bunu beğendi.
  9. Mineral

Mineral User

Danke shön

10. joetly

joetly User

ich danke dir. :p

11. Mineral

Mineral User

Okay merkel:D

Sayfayı Paylaş