Yaratıklar ödül vermii etkinlik kapısında

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve *ECHQ*** tarafından 22 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Aha yazdım aşşağıda
    22.03.2020 - 11:45[​IMG]Mirror M1m3si5 türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    22.03.2020 - 11:44[​IMG]Mirror M1m3si5 türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    22.03.2020 - 11:43[​IMG]Mirror M1m3si5 türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    22.03.2020 - 11:43[​IMG]Mirror M1m3si5 türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.

2. Aliens

Aliens User

Mirror Mimesis kendinin aynısı isme ve istatistiğe sahip bir kopya oluşturuyor. Kopyadan hiç bir ödül alamazsınız, orijinal yaratığı kesince ödül alırsınız. Ve sahtesiyle gerçeğini ayırt etmek mümkün değil, istatistikleri ve isimleri birebir aynı. Siz şansınıza sürekli kopya NPC'lere denk gelmişsiniz. Ama bu durum ne yazık ki çok kötü...

3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

@Aliens 'a cevabı için teşekkür ediyorum. Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Aliens

Aliens User

Kilitlenmeden ben sizden bir şey rica edeyim; Allah aşkı için şu Mirror NPC'sinin bu olayını raporlayın. Etkinliği gerçekten batırmış. Çok zor ölen ve çok vuran bir NPC kesiyorsunuz ve -HİÇ!- ödül almıyorsunuz, kutu bile. Böyle bir olay aşırı tuhaf olmuş, etkinliğin tüm kazancını tek başına süpürmeye yeten bir olay.

Minerva bunu beğendi.
  5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Geri Bildirim konusu içerisinde bize iletilmiş olan bütün şikayet ve önerilerinizi raporlarımıza ekleyeceğiz. Bahsetmiş olduğunuz bu duruma da yer vereceğiz.

İyi forumlar.