Yaratıklara karşı %8 vuruş ve %8 TP veren Yarasa Diroit Tasarımı bu yakın zamanda tekrar çıksın mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **emrey** tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yaratıklara karşı %8 vuruş ve %8 TP veren Yarasa Diroit Tasarımı bu yakın zamanda tekrar çıksın mı?

Anketin kapanma tarihi 8 Şubat 2014.
  1. EVET,çıkmalı,yılda 1 kez çıkmasını az buluyorum...

88,2%
  2. Hayır,yılda birkez çıkmasını yeterli buluyorum.

11,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. **emrey**

**emrey** User

arkadaşlar; Şimdiden ankete katılan sevgili oyuncularımıza çok teşekkür ederim .....

2. TTJ-CEO

TTJ-CEO User

Tekrar söylüyorum olmayan birşey olsunmu diye anket acılabilir.. ama oyunda var olan bir özellik icin tekrar cıksınmı diye anket acılmamalı.. Zaten bir istek konusu acmıştık.. Bende bu tasarım olsa direk hayır cıkmasını işaretlerdim sizden fazla tp kasıyorken niye eveti işaretleyeyimki..

**emrey** bunu beğendi.
  3. yılda bir ne ya en az lf4 günü zeus diroit günü apis günü gibi bunun da en az ayda bir kez olması gerekir...

**emrey** bunu beğendi.
  4. **emrey**

**emrey** User

zaten kaybedecek bır seyımız yok ıkı taraftada konumuz var bakalım ne olacak :)

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Arkadaşlar karışıklık olmuş olabilir lütfen bundan sonra sakin olalım hata benim Diğer açılmış olan konunuzu kapattım Smodum anket kısmındaki şıkları ekleyip tekrar açınız bölümünü atlamış okurken sanıyorum burdan devam edebilirsiniz...Birde ben konuyu kilitlemeyi unuttuğum için sanırım:(bir karşıklık omuş düzeltildi devam edebilirsiniz.
    keyifli forumlar dilerim.

Son düzenlenen: 9 Ocak 2014
  6. Oyum Olumlu Kardeşim.. iyi Forumlar..

**emrey** bunu beğendi.
  7. evet bende bunu bekliordum. bir olumlu oyda benden

8. olumlu oyda benden gerekli birşey yani

9. **emrey**

**emrey** User

modum çok teşekkürler ilginiz için ayrıca desteğinizi beklıyoruz :)

10. KARANLIK

KARANLIK User

Genelde özel günlerde çıkıyor ancak özel bir tasarım olduğundan istek üzerine çıkması mümkünmü bilemem :)

11. **emrey**

**emrey** User

olumsuz düşünmeye gerek yok :) çünkü kaybedeceğimiz bişe yok hersey bızım için değilmi modum :)

12. KARANLIK

KARANLIK User

Öyle tabiki.Bakalım yeterli destek gelirse zaman içinde gerekli yerlere ileteceğim.

13. benim ihtiyacım yok çıkmasada olur demek isterdim ama bence çıkmalı sonucta urisile satılmıyormu:D

14. olumlu buluyorum tabiki çıkmalı yılda bi gün nedir ya hadi bi aksilik oldu ben o gün giremedim 1 sene bekleyecekmiyim :)

15. Bence çıkmalı sürekli alabilen var alamayan var yani gören var göremeyen var

16. bizim gibi biriktirseydiniz cadılar bayramında. bariyer alın çokta umrumda. olumsuz.

17. **emrey**

**emrey** User

ne alacağımız bızı ılgılndırır sadece oyunu kullan ...

18. manda sende bende olabilir ama alamayan arkadaşlar var onlarda alsın, neden çıkmasın ki

bu tasarımın çıkmasın bekliyoruz. Hemen çıkarsa çok seviniriz, teşekkürler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2014
  19. Bir şekilde alsalarmış adamlar alabilin diye o kadar x3 çıkardı alamayanlar düşünsün..

20. **emrey**

**emrey** User

x3 le ne alaka anlamadım bızım urıyle sorunumuz yok hey allahım kıme yazıyorum ben acaba :)

ShadowTheHedgehog bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.