Bug / Oyun hatasi Yaratıkların haritalardan silinmesi

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ateistkeci tarafından 14 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Şu an oyunda yaratıkların ne zaman çıkmayı bırakacağı hakkında hiçbir şey yazmıyor ve haritada NPC sayısı gözüktüğü halde PET'in bulucusunda gözükmüyorlar, resetten sonra oldu sanırım :(

Ayrıca harita değiştirdiğim halde 2-5 olarak gözüküyor burası,

DERBEDER|AsL| bunu beğendi.
  2. etkinlik işi yattı galiba :D

3. the_flood

the_flood User

bu kez olmadı bu etkinlik D.O o_O

4. ateistkeci

ateistkeci User

Bir telafi yapacaklardır herhalde 1 saatte 4 reset geldi ve hala sorun devam ediyor :(

5. kolay gelsin lanatrum etkinligi ne oldu canavar atmıor yarıda kaldı gemi yapamadık

6. telafi felan unutun o işi senelerdir nice sorunlar ile karşılaştık öyle kaldık :D

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bu sorun raporlanmıştır ve Teknik Ekip çözümü için çalışmaktadırlar. Çözümü gerçekleştirildiğinde forum üzerinden duyurusu paylaşılacaktır.

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  8. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim adminim kilitlenebilir konu :)

Minerva bunu beğendi.
  9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuz benzer içerikli konu ile birleştirilmiştir.
    Sorun çözülene kadar konunuzun açık kalması ve açılan benzer konuları burada toplamak bizim işimizi kolaylaştıracaktır, bu nedenle biraz açık kalmasına bir şey demezsiniz diye düşünüyorum :)

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  10. ateistkeci

ateistkeci User

Son karar bizim adminimizindir tabii ki :)

11. joetly

joetly User

sanırım ya yaratıkların verdiği ödül kısılacak yada zaman biraz daralacak.
    ben çok bir getiri sağlamadım x5-x6-x7 ve x8 haritaları full+full gemiler x4 sıkarak boss ları öldürdüğü için ödülleri çok toplamadım ancak curcubitor etkinliğinde şansa bağlı 100 adet civarı gg veriyordu boss. muhtemelen bu da öyle veriyor. ancak ilk 3 arasına girmen hayli zor. curcubitor saat 22:00 a kadardı.

bahsettiğim tamamiyle şahsi fikrim. öyle olacak diye bir şey yok.

12. ateistkeci

ateistkeci User

Sorun çözüldüğüne göre kilitlenebilir :D :)

Minerva bunu beğendi.
  13. ENESCO

ENESCO User

ben her sıktığım yaratıktan kutu aldım en iyi 3-8 den atıyor vb 142 ile 250 k 250 k vuruyorum atıyor hep yaratıktan bikere 124 enerji aldım 1 kez 87 enerji aldım yavaşlatma roketinden 130 tane aldım sonra 5k x4 verdi 5k vb verdi etkinlik parçalarınıda 634 tane aldıgım olmuştu tek bossta baya iyi yani bazı roketlerden 5k verdiği oldu ve 16 günlük dosyası verdi bi seferde

14. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konuyu talebiniz üzere kilitliyorum.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.