YARDIM ASTRAL KAPISINDA MAHSUR KALDIM

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ..blade..53 tarafından 2 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. dün resetten beridir bende olan bu sorun hala devam ediyor resetten sonra düzelir dedim düzelmedi astrale girince gemim patlıyor sonra beni baseye atmıyor ödül de vermiyor kapıda mahsur kaldım hangar da değiştiremiyorum lütfen bu sorunu çözermisiniz https://hizliresim.com/ng74b2q

2. Grevious

Grevious User

kanki aynısı benimde başıma geldi supporta ticket atacan burdan çözüm olmuyor mail attığın ticketta üye ID, hesap adı, oyuncu adı, server, pilot profili linki ve harita bilgilerinide yaz öyle yolla yoksa bu bilgileride istiyorlar boşa 2-3 gün uzuyor süreç bu şekilde mail atarsan genelde 2 güne çözülüyor

..blade..53 bunu beğendi.
  3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Mahsur kalmalar mevcut. Gerekli raporlamalar ve destekler sağlanıyor.

..blade..53 bunu beğendi.
  4. öncelikle bu oyun sorunu ile ilgili beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. supporta ticket atmış bulunmaktayım forumdaki açtığım konuyu kitleyebilirsiniz İNŞALLAH en kısa zamanda bu astralde gemimin mahsur kalma olayı çözülür. hayırlı akşamlar dilerim ALLAHA emanet olun .

Grevious bunu beğendi.
  5. ayaz0227

ayaz0227 User

Çözüldü mü? Aynısı benimde başıma geldi, birazdan ticket atıcam

6. Hayır hala supporttan cevap bekliyorum dönüş sağlanmadı