YARDIM DOSTLAR

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ТЯ•Pr⊕ƒußεr•[K•F] tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaslar oyundayım misal bi adam bana vuruyor kaçıyorum portala yakalsıyorum gemi kendi kendine saçma saçma gitmeye baslıyo saga sola radyasyona doru gıdıyo sonra oluyom lutfen yardım ya neden.

2. qqTheZeXpp

qqTheZeXpp User

Nedenini Bilmiyorum ama bi kaç neden söyleyeceğim
    1)Yanlışlıkla haritaya tıklıyor olabilirsin.
    2)Faren bozuk olabilir.

Birde sorunun kaynağını çözmek için bir kaç test yap.Çözülmesini kolaylaştırırsın.
    Mesela farklı tarayıcılar dene(ÖRN:Firefox,Opera).
    Fare testi yap(ÖRN:Masaüstünde gezerken faren kendiliğinden hareket ediyormu).
    Farklı Bir Mouse Dene.

3. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Konu Gerekli Bölüme Taşınmıştır.

İyi Forumlar...

4. tabutçu99

tabutçu99 User

intarnet yuzunden bendede oluyo oyun seni kapı atlayıncı belirli yerlere atıyo

5. Merhaba ;

Flash player'ınızı güncelleyip çerezlerinizi temizlerseniz sorununuzun ortadan kalkacağına inanıyorum.

Keyifli Forumlar.

6. Saolun arkadaslar farem bozuk deyil flashı bu durumu gorunce guncelledım sorunumu sistem gereksınımlerden olabılıcegini dusunuyorum bu yüzden yazıcam :
    RAM:1.4GB
    EKRAN KARTI:64MB
    İŞLEMCİ:İNTEL CORE İ2
    İNTERNET HIZIM:8.3MBPS

7. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kardeş sistem eskiymiş :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  8. Merhaba ,

Ram idare etse bile ekran kartı idare etmeyecektir. 64 MB ekran kartına uygun bir oyun yok genel olarak. Eğer yapabiliyorsanız ram'i en azından 4 GB ve ekran kartını 256 yada 512 MB yapın.

Çevrenizde PC'den anlayanlar varsa onlara sorun yada biraz araştırın.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.