Yardım edin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .koruyucu.2 tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadlar ben 9 aydır kapıyı açmaya çalışıyorum son 1 parça kaldı ama gelmiyor 9 aydır. en az 100.000 uri harcadım ama açılmıyor ne yapmam lazım bi sorunmu var bilen varsa yardım etmesi iyi olur.

2. TheMaster

TheMaster User

Sorun yoktur.Galaxy Gates Kapı Açma İşi Şansa Bağlıdır.

-yeter123- bunu beğendi.
  3. 9 aydır çıkmıyo aşırı şanssızım o zaman :S

4. KARANLIK

KARANLIK User

Bize bir hata bildirimi gelmedi.Ancak bu durum şansınıza bağlıdır.Denemeye devam etmelisiniz.

5. Merhaba ,

Eğer Alfa , Beta ve Gama 3'lüsü kapılarından birinin son 1 parçası kaldıysa ve onu açmaya çalışıyorsanız çok sıkıntı olabilir. Çünkü bu 3 kapı bir birine bağlıdır. Yani birini seçip sadece ona parça çıkartma olasılığınız yok. Alfa , Beta ve Gama kapılarına karışık olarak parça çıkar. Bu durumda epey zorlaştırır.

İyi forumlar.

6. kartal2670

kartal2670 User

merhaba koruyucu ,

dostum yanlış yazmadıysan dokuz ayda 100 bin uri bastım demişsin , yani benim anladığım ara sıra uri biriktikce biraz biraz basıyorsun sonra bırakıyorsun , bu şekilde o parçayı bulabilmen biraz zor hatta tamamen şansına kalmış bir durum , bence uri biriktikce azar azar basıp sonra ara vermek yerine daha fazla biriktirip topluca basmak daha mantıklı , o zaman eksik parçayı bulma ihtimalin daha çok olur , sen şansını her seferinde ara vererek sıfırlamış oluyorsun , bir süre sonra tekrar bastığında yine baştan başlamış oluyorsun ama o urileri bir kerede bassaydın o parçayı çok rahat bulurdun hatta üstüne bir alfa daha tamamlamış olurdun ( tabiki bu benim fikrim ) ....

kolay gelsin iyi oyunlar.....

takemyhard bunu beğendi.
  7. -yeter123-

-yeter123- User

ben olsam full palada takılırdım

8. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

konu hakında gereklii bilgi verilmiş kilitlenmesi uygundur

keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.