[YARDIM]İskandinavya İçin Kasılma !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Drowhake tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Drowhake

Drowhake User

Server : İskandinavya (İNT 3)

Ban ve uyarı : Yok.

Arge : 3 Arge [( 2 gemi gövdesi , 1 mühendis )( Sanırsam 24 arge ile kalın sıkma yapacağm] Şuan 4. argeye 36 günlük dosya var.

Tecrübe Puanı : 15. Seviye 85.481.829 TP

Şeref puanı : 243.681

Uridium Miktar : 10000 Uridium (Günlük ortalaması yok ancak en aşağı 5 k oluyor)

Kredi Miktar: 30.000.000 (Zorlarsam günde 10-12 M kasabiliyorum)
    Toplam elit miktar :Sadece x1 var.

Diroitler : İris 4 flax 3 (5.irisi alacağım için yer ayırttım.)

PET: Pet var 3,75 level (4.levele az kaldı) Kamikaze , Pasif ve Koruma modülü.

LF3 adet : 16 (Gemi için mavi atacak kadar)

Bo2 adet: 1
    Şirket : VRU

Hangar adet : 1

Mevcut Gemiler : Goliath

Diroit Uçuş düzenleri : Ok , Kalkan

Vuruş Hasarı : 3,5 K

*Ek Notlar

1.Düşünceme göre x3 MHH de 270 k kadar uridium (50 TL ) elde edip neye harcayağımı bilmiyorum.

2.270 k uridium ile aegis yada spectrum almak istiyorum.

Ayrıca 270 k uri kesin değildir lütfen 270 k uri çekersem birde çekmessem diye 2 türlü yazın :)

4.İRİS = 43.000.000 ' e alındı.

Şuana kadar serverde irisin en alt fiyatı 18 m (kolayca alınıyor)

2. 1. Kesinlikle aegis almalısın böylelikle rahat rahat kapı yaparsın.

2. bo2lerini fullemelisin baya az gerçekten ırıslar fullenince hemen bo2ye yönelt crediyi.

3.Otomatik Toplama alarak pala toplayıp kapıları yapmalısın ama kapı yapmadan önce bo2lerini minimum 7 yapmalısın.

vee serverine geliyorum :) ama bigpoint.comdan nasıl girildiğini bilmiyorum :(

Drowhake bunu beğendi.
  3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konu uygun bolume tasinmistir.

4. Drowhake

Drowhake User

Kapıları rahat yapmam güzel birşey ancak senin dediğin gibi aegis al diyenler harici spectrum al diyenlerde var hangisi sence ?

BO2 leri uridiumla almayı planlıyorum (Yettiği ölçüde) 2-3 günde 1 tane alabilirim.

bo2leri öyle yaparım ama pala toplamak çok sıkıntı ya :(

Gelmek istersen tabii ki çok hoş bir server hem ilk geldiğinde sana boss sibo - sibo falan keserim kasarım biarz önerilerin için teşekkürler.

Teşekkürler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Nisan 2014
  5. 1. Gelemiyorum galiba bigpoint sayfasından üye olmak gerekiyor.

2. Kesinlikle aegis takır takır kapıları takılmadan yaparsın

3. Bo2leri istersen crediyle yavaş yavaş halledersin ama hiç yokmuş bea :D

Kapıdan gelen urileri bo2ye harcamakta pek mantıklı değil.

6. Drowhake

Drowhake User

Kapıyla alakası yok kendim kasabilirim o kadar ... Ama benim düşüncem uridium çekip almak 30 k çekip (15 TL) 90 k almak ve sonra 9 tane bo2

7. Şimdi uri çekip bo2 mi alcam diyosun ? :D ne bileyim hem credi ile hemde uri ile kassan 1.5 haftada bo2leri fullersin değer mi ?

8. Drowhake

Drowhake User

Hmm düşününce dediğin daha mantıklı aslında ama işte aegis konusu beni yiyor bitiriyor çok kararsızım :)

9. Aegis arkadaşım bana bin bastı. Çok hızlı bir şekilde kapı üstüne kapı yapıyor. Ben sibelonitlerde zorlanıyorum (beta) ama o gamma yaptı. Birde elmas alsa adamın önü alınamaz. Aegis al uriyi çeker çekmez hemen aegis al bence :)

10. bende gelcem iskandivya bana yardım et mesela herşey fiyat ne kadar
    sen konu ise iris aal en az 10 bo2 yap

11. Drowhake

Drowhake User

Tabiki yardım ederim.

Tamamdır 2.bo2 mi de almış bulunmaktayım :)

Yarın saat 6 gibi 5.iriste geliyooor :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.