[YARDIM]Kutu Toplamanın İncelikleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .·*·-»NoFight tarafından 27 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar oyuna yeni yeni başladım sayılır, birkaç arkadaşımın dediğine göre ve oradan buradan okuduğuma göre kutu toplayarak çok fazla uridyum kasabiliyormuşuz. Ben dün katlayıcı paket aldım (premium da var etkilermi bilmem ama) akşamdan sabaha kadar üşenmeden tek tek tek kutu topladım toplam 20bin uri felan toplayabildim. Ben bunu yaklaşık 6-7 saatte topladım sanırım. Bazıları bunu 1 saatte toplayıp çok kısa sürede 150-200 bin'leri görüyorlarmış. Bunu nasıl yapıyorlar? Katlayıcı paketin yanına bir şeyler almam da gerekiyor mu? Yada ne yapabilirim...

**Kutuları Vega 537 hızla topladım. Yanımda pet ve 1. seviye oto toplama protokolü vardı.

Gemimi soracak olursanız öyle ahım şahım bir şey değil. 1 goli ,1 vega ,5 tane tek slotlu 3 tane çift slotlu droidim var. Ayriyeten golinin 1. konfigrasyonunu dolduracak kadar bo1, droit ve gemimin içini dolduracak kadar lf3 üm var. Gerisi ıvır zıvır.

1 tane de ArGe'm var(!) :))

En iyi şekilde elimdeki malzemelerle uridyum kasmak için tavsiyelerinizi de bekliyorum arkadaşlar.

Şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar...

***Eğer konuyu yanlış yere açmış isem deneyimsizliğime verin.

2. HraNox

HraNox User

Selamlar. Dediğin gibi bana kalırsa 6-7 saat için 20.000 Uridium çok az. Ben saatte 10.000 ortalamayla kasıyorum sanırım. Bunun için öncelikle yapman gereken PVP haritasında kasman. Örneğin 4-3 haritasında. Normalde kutudan 100 uri çıkıyorsa, katlayıcı ile 200 olur, fakat PVP de bu 300 olur. Fakat düşmanlar sık gezer bu haritada, yani tercihine kalmış. Diğer faktör de hız faktörü, olabildiğince hızlı olmalısın. En hızlı gemiyle, promerium ile güçlendirip en yüksek hızda dolaşıp toplaman gerek. Ardından PET alıp onu 8 lvl yaptıktan sonra radar 3 protokolleri ve kurtarma protokolleri ile güçlendirirsen iki kişi kutu toplamış olursunuz. Dilersen Ar-Ge'lerini de kutu toplamaya yönelik verebilirsin. Böylelikle çok daha hızlı uridium kasarsın, olayı budur. Ayrıca kastığın ekstra enerjileri de zeta kapısında kullanırsan en karlı şekilde değerlendirmiş olursun. Zeta kapısı nereden baksan 45.000 uridium getiriyor.

3. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Kutulardan Çıkan içeriklere pek çok şey etki etmektedir.

Katlayıcı sadece , Kutudan aldıklarınızı , İki kez hesabınıza yazar.

Belli Başlı Argeler sizin ve P.E.T. ' inizin Kutulardan topladığınız içeriği arttırırken ve P.E.T. ' in Kurtarma Protokolü sadece P.E.T. ' in topladığı kutuların içeriğini arttırır

Uridium Kazanmanın en hızlı yolu Kutu toplamak değildir. Seri halde NPC Keserek , bu sırada da Çıkan Kutuları toplayarak da İyi miktarlarda uridium kasabilirsiniz.

Tabi karar size kalmış

İyi Forumlar

Son düzenlenen: 27 Kasım 2015
    .·*·-»NoFight bunu beğendi.

4. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Öncelikle "İstiklal", Peki hangi npc'leri kesmemi önerirsin? Tallon kessem sence yararlı olur mu yoksa x-8 dekilerle mi takılayım.

"HraNox" benimde kafada galaksi kapısı yapmak vardı ama emin değildim kesebileceğimden. Şu an şöyle bir fikre kapıldım. Mesela ben irislerimi alana kadar talon keseyim İrisleri alıp lf3 leride eklediğim zaman sahip olduğum uridiumlarla ilk Alpha Kapısını bitireyim. Alpha kapsından gelen uridium ile de zeta kapısına yöneleyim, herhalde Alpha kapısından kazanmış olduğım Uridiumlarla Zetayı açabilirim. Eğer Zetayı bitirebilirsem 1-2 hafta boyunca durmadan bu kapıyı açıp, bu kapıdan gelen ödülleri tekrardan bu kapıya yatırmayı planlıyorum. Böylece P.E.T'i 8 yapar içini radar ve kutu toplayıcı ile doldururum ardından credi kasmaya geri dönerim. (Goli için iyi bir tasarım almak için) Bu fikrim sizce nasıl oyuna tutunabilir miyim bu sayede?

Tekrardan Cevaplarınız için teşekkür ederim...

5. eray

eray User

güzel bir taktik ancak Alpha dan gelen ödüller zetayı açmaya yetmez.Zeta ortalama 1500-2000 civarına açılır.Vip+indirim paketi olduğu varsayımızla 105.000-140.000 civarında açabilirsin.Zeta dan ödül olarak da npc lerle beraber 49.000 uridium alırsın.
    Ayrıca 1. konfigürasyonda kullandığın eşyaları aynı hangarda 2. konfigürasyonda da kullanabilirsin.Daha yeni başlamışsın sanırım tavsiyem görev yap.Veteran tasarımı kullanabilirsin.
    Pet demişsin ancak petin modül protokol derken indirimle alsan bile rahat 300k uri gidiyor(ama zamanla geri çıkartırsın).Bence şu aşamada pet için erken.Uridium unu argeye harca bu aşamada,lf3 bo2 ve irisi krediyle al bence.Skylab ı ihmal etme.

6. Zeta 150.000 bin civarı derken uridiumu kastediyorsun değil mi? Eğer öyleyse zetayı bitirsem bile onu tekrar açacak urdiumum olmayacak. Hmm.. Uri kasmak için kapı yapmak mantıksız gibi gelmeye başladı. Sanırım kapıyı lf4 ler için yapmaya başlarım.

7. HraNox

HraNox User

Size şöyle yardımcı olayım. Alanım astrofizik olduğu için matematikçiyiz de aynı zamanda. Oyunda benimsediğim temel bir strateji var, bu strateji sabra dayalı. "Her şeyi uridium cinsinden hesaplayın" ve "daima en sondaki halinize yönelik plan yapın". Örneğin oyunda kazanamayacağınız uridiumla elde edilen şeylerden birisi geliştirme. Her geliştirme indirimsiz 100k uridium ediyor. 50 tane ekipman için bu 5 milyon uridium eder. Biraz daha hızlı kasılayım derken harcayacağınız uridiumlar gün geldiğinde sizi bu yönde dara sokacaktır.

O yüzden bir şey kredi ile alınabiliyorsa ve oyunda elde edilebiliyorsa ona uridium harcamayın. Daima en karlı olana yönelin. Yavaş yavaş kasılın gelişin, ama yatırımı zetaya yapın. Çünkü size en büyük karı o getirecek. Düşük seviyede hızlı ilerlemeniz çok önemli değil, ilerleyen seviyelerde bunu koruyabilmek önemli. Elinizdekileri şimdi harcarsanız, ileride sıkıntı yaşarsınız.

Örneğin şu an 500k ya yakın uridiumum var fakat hiçbir şeye harcamıyorum. Nasılsa eksiklerimi oynarken kapı yaparak, kasarak, kutulardan elde edebiliyorum. Tasarım satın almıyorum, çünkü kutulardan çıkabiliyor. Gibi gibi...

Bu stratejiyi izlerseniz rahat gelişirsiniz, arada zorlayabilir fakat sonunda memnun olursunuz. Kolay gelsin.

8. Anladım. Son bir soru soracağım diyelim zeta kapısını yaptım, girdim ve bitirdim. Tekrardan o kapıya girmek için sıfırdan Galaksi kapısı enerjisi mi harcamak durumundayım?

9. HraNox

HraNox User

Evet. Kapı bitirdiğinizde yok olur, tekrardan inşa etmek zorundasınız. İşin sıkıntılı yani da bu zaten :)

10. Çok sağol gerçekten. Oyun gerçekten zormuş. O zaman ben durmadan x-8 deki npc leri keseceğim böylece az da olsa credi(5 iris alcam zaten yeter bana), iyi miktarda uridium sahibi olurum. Böylece irisleri aldıktan sonra petimi dizer geri kalanla argeleri geliştirir sonra kasabildiğim kadar uri kasmak için tallon avına çıkarım. Böylece pet kutu toplarken bende tallonlardan gelen uri ile sanırım bir şeyler yapabilirim.

HraNox bunu beğendi.
  11. evet tekrardan gg veya uridium harcamak zorundasın

12. Tom_Cat

Tom_Cat User

öncelikle eğer 1 haftalık haftalık katlayıcı aldıysan pek işe yaramaz.1 aylık alman gerekiyor.gelişime gelince iyi bir klana geçmeni öneririm,tecrübeli oyuncular sana ne yapman gerektiğini söyleyecektir.şahsen ben böyle yapmıştım.

13. Hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar. Aradığım cevapları buldum konu kilitlenebilir...

14. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Cevap veren arkadaşlara Forum ekibi olarak bizde teşekkür ederiz.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.