Yardım ve öneri istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve dreamturk12 tarafından 21 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle Merhabalar,

Gemimde,
    15 Kararsız LF-4
    12 Normal LF-4
    1 Magma Sondası LF-4
    4 Prometheus Lazeri
    32 LF-3
    24 BO2
    23 Hız Jeneratörü (10 Birim hız saglayan)
    Burgu,X oluşumu,Ok uçuşu ve Kalkan Duvarı Droid Tasarımı (Droidlerde havoc 1 tane mevcut) / 8 İris 6sv mevcut
    Sentinel,Solace,Şimşek,Solaris,Sayborg,Citadel tasarımlarım mevcut
    Tüm Ekstralar mevcut nerdeyse
    17 argem mevcut
    Pet 12 seviye 3 sv Radar 3sv kutu 3sv hammadde Toplayıcı ve 2 sv Kami mevcut
    Şuanlık 800m Credi ve 140k Uridium var

Kutu ve Canavar için en iyi konfi ayarlarını bilen arkadaşlardan alabilirsem çok mutlu olurum çünkü x1 ile bazen 5k bazen 12k kadar vuruyor ve cok dalgalanma oluşuyor zorlanıyorum.
    Zeta ve Epsilon haftada 1-2 kere dönmeye çalışıyorum.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Yaratık için 17 AR-GE ile dağıtılabilen bir yaratık avcısı AR-GE'si vardı aşağıya bırakayım ancak kutu için çok zor :(

Ayrıca kalkan AR-GE'sine kalan 2 puanını da basarak kalkanını arttırabilirsin :)

3. Arge hesaplamadan hesapladıgımda 50k uri eksigim var 21 arge için kolaylıkla yaparım fakat bu seferde seprom sorun cıkartıyor malesef. 17 arge için sizin önerinizi seprom dolasıyla yapamıyorum malesef.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Hasarınızdaki dalgalanmalar geminizdeki fazla miktarda Kararsız LF-4 lerden kaynaklanmaktadır. Yerinizde olsam bir an önce Prometheuslarımı tamamlamaya çalışırdım.

Konfi konusuna gelecek olursak ;

1. Konfi : Gemi Full Kalkan Diroitler Full Lazer ( Standart Ağır Konfi )

2.Konfi : Gemi Full Hız Diroitler Full Kalkan (Standart Kaçış Konfisi)

Bu konfi dizilimi şuan ki gemi dizilimizine çok yararlı olacaktır. Prometheuslarını 15 yada 16 yaptıktan sonra 1. Konfinizi Avcı konfi yapabilirsiniz. ( Gemi Full Hız Diroitler Full Lazer )

Ar-Ge konusundada @ateistkeci üyemizin paylaştığı resime uygun olarak dağılımınızı yapabilirsiniz. :)

Sormak istediğiniz başka bir soru yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.