Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ParistonHill tarafından 3 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba şuan 10 prometheus kalan kararsız lf4 gemim var pette protokollerin hepsi açık hepsine de anti uzaylı koydum prometheuslarda pette ve şuan günde 6k rinusk kasabiliyorum pete impulse kestirerek ama credi ve yeşil ganimet anahtarım yok o yüzden uri de kasmam lazım bunu yaratık keserek mi yapmam daha mantıklı olur credi de istediği için yoksa katlayıcı ile kutu mu toplamalıyım

2. Günde 6k rinusk kasarken topladığın uri ve kredileri ne yaptın ? Günlük görevler + 6k lık rinusk için kestiğin bi ton impulseden topladığın urilerle pazar günü zeta yap sadece. Hem argeni geliştirirsin hem pro için yeşil kutu kasarsın hem kredi gelir.

3. görevleri yeni bitirdim 3-4 gündür rinusk kasıyorum öyle çok uri birikmedi 200k civarı var şuan zaten impulse keserken saatte çok az uri kasıyorum 2k falan galiba tam hesaplamadım

4. Haftaiçi ve cumartesi günleri impulse keserek biriktirdiğin rinusklar dursun. Ayrıca günkül görevleri yaparak 6 günde 240 ekstra enerji alırsın 30 k uride gelir ortalama pazar günleri yapabildiğin kadar zeta yap hep günlük dosyası birikir hem yeşil anahtar. Bu şekilde hem proları alırsın hemde arge geliştirirsin ayrıca diroitlerin için zetadan ilkaki havoc diroit tasarımı gelir onları diroitlere takarsın full havoc oluncada ekstra 10 hasar gelir

5. titans___

titans___ User

ben de kutu katlayıcı ve protokoller mal protokolü var katlaayıcı çekiyorum da etkinlikler de ödül verirse yoksa 4-x ler de girip kutu toplasam petin yakıtını doldurmuyor katlayıcılı hali bile Nova dan % 5 geldi de bana çıkmıyor mu ne ben bakyom yakıt aldı mı gelende gidiyor , önceden az dpli İmpulse ,Atend olurdu baskınlardan kaçardı artık onlarda yok ben öyle arardım da çok nadiren oluyor da senin server da sen denk gelcen mi ? Zeta yapmak senin ilacın arkadaşların dediği gibi de kutu hakkında bana uri kutusu da denk gelmiyor olabilir arada dolaşırım o haritaları çok nadir denk geliyor sanki altın madeni aryom verceği maksimum 500 desek tek kutu da o yarım saat de bir denk geliyor , özellikle dikkat ettim de bana mı böyle çıkıyor ?

ParistonHill bunu beğendi.
  6. Petle değilde gemiyle toplarım zaten bende şuan rinusk kasarken hızlı kesemediğim için gelen uri pet yakıtına gidiyor, O yüzden uriyi ayrı kasmam lazım zeta için ama yaratık keserek mi kassam toplama yaparak mı emin olamadım