Yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *§Cø®PîØñ§* tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle iyi oyunlar. Benim gemim goliath. 3 lf-4.35 lf-3. 26 b02 ve solace tasarımı mevcut. irisler full. 11 arge var ayrıca. benim sorum şu önümüzdeki hafta 225k uri çekmeyi düşünüyorumda elimdeki 40k ile birleştirip aegis mi alsam yada kalp uçuş düzeni alıp kalanıda ar-geye mi yatırsam. Yada pet falan mı.? yardımlarınızı bekliyorum.

2. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Aegis almanız daha iyi olacaktır kasılırken dp ve kalkan yükleme özellikleri ile işinizi baya kolaylaştıracaktır.

İyi oyunlar

3. modum aegisle ilgili tek sıkıntım açık arttırmada artık aegiste olacak diyolar haftalık ta olsa. eger bu gerçekleşirse benim param çöpe gider ve oyunu bırakırım zaten zor para biriktiriyorum

4. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Bu konuda seçim sizin ben fikrimi sundum açık arttırmadada çıksa alma olasılığını sizde tahmin edebilirsiniz. Arge yapın diyecem fakat argelere uri harcamak iyi olmaz siz zaten havoc ve hercül için kapı açacaksınız ondan gelen dosyalarla argenizi belli bir seviyeye taşırsınız .O zamantek secenek kalıyor korsan sandığı alıp lf4 leriniz tamamlamaya bakınız.

İyioyunlar

5. peki bu özelliklere göre uçuş düzeni alacak olsam hangisini tavsiye edersiniz

6. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Uçuş düzenleri için daha erken derim bu konuda hiç yardımcı olamıyacağım Ben bir türlü alışamadım onlara Kalp dp ve kalkan için mantıklı duruyor . Yengeç çok ipten aldı beni

İyi oyunlar

7. teşekkür ederim modum konu kilitlenebilir

8. Merhaba ;

Konuya gerekli cevaplar verildigi uzere kilitlenmesi uygindur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.