YARDIM!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YaRRoC tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YaRRoC

YaRRoC User

BEYLER SELAMINALEYKUM CÜMLETEN..

YA OYUNA BAŞLADIMVE BİRCOK KONUDA KENDİMİ EKSİK HİSSEDİYORUM SEBEBİ İSE 6 TANE ÇAR ACTIM HEPSİNDE GOLİ LEOFALAN HEPSİ VAR SİLAHLARI DİZİYORUM DİROİT ALIYORUM Bİ LABARATUARI GELİŞTİRİYORUM FKAT LABARTUARDAN COK AZ HAMMEDDE YOLLAYABİLİYORUM DAHA FAZLA NASIL YOLLARIM BUBİRİNCİ SORU ..

İKİNCİ SORUM İSE GEMİM AZ DAMAGE VURUYOR N SONKİ ÇARIMDA GİTTİMLF3 ALDIM URİDYUM İLE YİNEDE AZ VURUYOGOREVLER YETİŞMİYOR PARA DESENİZ EN İİ KASMA YOLU NEDİR ?

YARDIMLARINI BEKLİORUM ŞİMDİDENTEŞEKKÜR EDERİM..

ya allah için millet hergun milyon kredits kastıgını soyluyor cok abartılırakmlar var benim depom bi kere cokkucuk az hammedde gonderıyo e onuda satınca anca 120bin credıts ediyo bunun yolu ne yada credits kasmada varmı daha iyi ynteminiz paylaşırsanız ssevinirim..
    ii geceler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Nisan 2014
  2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Alışverişten veya ekstralardan ambarınız için genişlenme alabilirsiniz.

Skylabınızın seviyesi düşük olduğundan fazla hammade cekemiyor olabilirsiniz.Skylab ile ilgili cevapları burdan bulabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

3. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Geminin fazla vurmasını istiyorsan diroit'lere lazer koy, arge en az 21 yap, lazer ve irislerini geliştir ayrıca lazerlerini seprom ile besle böylece fazla damage vurursun :) Seprom içinde önemli olan skylab mod'um anlatmış zaten ona girmiyorum. Kolay gelsin.

4. YaRRoC

YaRRoC User

eyw kardeşimm bilgiiçin teşekkürler :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.