yardımm :D

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JΛCΚ_SPΛЯЯOШ tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ilk başta konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum yanlışsa özür dilerim foruma hala alışamadım :D günde 40k falan uri kasıyorum bunu nereye harcasam bilemedim :D gemi özellikleri
    2 hangar (aegis [elite tasarımı var ] ve goli )
    8 iris (2 hercul 1 havoc kappa açmaya çalışıyodum bu sıralar palayada gitmiyorum )
    25 arge
    1 lf4 :D
    bo2 ve lf3 ler gereğinden çok fazla var
    apis 18 parça (premiumu olduğumdan dolayı 266k istiyor )
    zeus 2 parça onun fiyatını söylemeye gerek bile yok ztn :D
    evet ne yapsam bilemedim bi yardım eli uzatsanız hiç fena olmaz :D

edit : kalp güve elmas ve yengeç var ve uçuş düzeni almayı düşünmüyorum

Son düzenlenen: 28 Ocak 2014
  2. Nasıl 40k kasıyosun merak ettimde günlük ne kasıyorsun

3. tabikide cubide :D kami3 olunca çok kolay oluyo :D ben kendimden örnek veriyim cubiyi çok zor kesiyorum çok uğraşıyorum uğraşırken baya protegit patlatıyorum ve bir cubi ile 10dk falan uğraşmama rağmen 2k alıyorum toplamda protegitlerle beraber (tek başıma )

4. HIı saol yardım ettiğin için

5. rica ederim , gelelim benim konuya fikri olan yok mu :D

6. yesil kutu biriktir sende aynı benim gibi 8 iris 1 lf4 günde 40-50k uri kasıyosun ben yesil kutu biriktiriyorum suan 400 e yakın oldu apis günü cıkınca apisi almayı düsünüyorum sonra zeus sonrada lf4 snde böyle yp bence iyi aksamlar

7. çok sağol dostum fikrin için bende apis almayı düşünüyordum, senin gibi yaparım büyük ihtimalle

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.