yardımmmm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve assasin_-_return tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ya sizce ne yapayım gemi vega 10 lf3 6 flax 6. seviye onlarda lf2 2 bo 2 diğerleri bo1 sonra 4elit diğerleri sonraki en iyi 2m creedi 5k uri haftada 2 gün oynuyorum günde 2000-3000 uri en az kasıyorum sizce ne yapayım vega alıp kasmak uzun sürüyor

2. flaxları crediyle fulle. Uriylede lf3 al. Ve leo ile kasıl.

3. abi leo çok uzun ve zor oluyo birde durmadan baskın yapıyorlar vru ya

4. Benden söylemesi tavsiyemde bu.

5. ACABA KUTU TOPLASAM OLURMU ERDEM ABİ

6. Sanmam ve büyük harfle yazma internette ve forumlarda bağırma anlamına gelir ve yasaktır. Boşver kutuyu :D

7. üzgünüm ama ben kutuyla aldım bu lf3 leri

8. Şirketin çok fazla baskın yiyorsa şirketini doğru seçmeni tavsiye ederim yolun başındayken :) Kutu en son seçenek olmalı heryerde baskın var kasılacak yer yok işte o zaman :)

9. mmo mu olsam tr5

10. KARANLIK

KARANLIK User

İlk olarak leonow kullanmalısınız.Eski haritalardaki küçük yaratıkları keserek ve önünüze gelen kutuları toplayak uridium kasınız.Şuan hedefiniz 15 lf3 15 bo2 olmalı.

11. hmm sizce tr5 te kaça alırım leo yu

12. Valla şu an biri basmamış ama 5mye en kötü ihtimale alırsnı :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.