yasak olan programları kullanıp oyun oynayanlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tcares tarafından 31 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. tcares

  tcares User

  defalarca yüzlerinize karşı hakaret ettim . sadece ben değil, oyunu düzgün oynamaya çalışan birsürü kişi sizlerin yüzlerinize karşı hakaret etti. sizler o programları kullanmaya devam ettiniz. sizleri görerek hesaplarınızın ceza almadığını gören oyunu program kullanmadan oynayan bazı kişilerde sizlere sebeb su anda program kullanmaya başladı.. sizlere diyecek birşey yok. nasıl olsa ne denilse yarabbi şükür diyorsunuz. teşbihte hata olmaz.. yüzlerinize tükürülse yağmur yağıyor diyorsunuz.
  Asıl yere gelelim..
  Sayın Adminler. Oyun yöneticeleri . adınıza ne koyduysanız.. kendinizi hangi sanla adlandırıyorsanız..
  Bakın bu program kullanma olayı artık başka bir yere evrildi. bunun farkındamsınız bilmiyorum. Oyunda bir sürü sıralama var. etkinlik sıralaması ki bunda ödüller var.. oyun sıralamaları rütbeler tp-seref sıralamaları vb..
  bunlarda yukarılara çıkmak için oyun bugu veya programları kulnmadan başarı elde etmek artık imkansıza yakın.. bunu zaten görüyorsunuz..
  oyunu program kullanmadan oyun kurucusunun koyduğu kurallara göre oyun oynayanlar artık haritaya çıkıp oyun oynayamıyor.
  burada yapılacak tek birşey kalıyor. bunlarla savaşamıyorsun . program kullandıkları için avantajlı başlıyorlar savaşa . zaten buglarlada hesaplarını güçlendirmişler birde üstüne program kullanıp savaştıkları için bunlarla başedemüyorsun yuzde 70 bunlara patlıyorsun..
  bu yetmiyor bunun üstüne bu program kullanan ( buraya bir kelime yazacaktım yazmayayım bosuna ban yemeyem) kişilerin oyun chatinden kurduğu cümlelere muhatap oluyoruz yok sen oyuncumusun vb... bunlara ne cevap vereceksin belli verilecek cevap kfr edeceksin laftan anlamıyor çünkü..
  artık oyun oynanmıyor. haritaya çıkyorsun program kullanan birine yakalanman en fazla 10 - 15 dkka sürüyor. işin yoksa onunla uğraş.. zaten botlara sebeb oyunoynanmıyor birde ustune program kullanıp savaşan birine yakalanıyorsun oyun zaten oynanmıyor.
  diyorsunuz ki küfür etmeyin.. küfür etmek yasak... eyvallah da bu programları kullanmak yasak değilmi.. nasıl oynayacağız biz oyunu!!! derdimzi kime anlatacağız..
  diyorsunuz ki küfür etme hakkını kimse size vermiyor da onlara program kullanıp sağa sola ateş edip ben ve benim gibi oyuncuların oyun oynama hakkını gasp etme yetkisini kim veriyor.
  ya serbest bırakın program kullanmayı bizde görelim kamufle oyuncuyu veya yakınımza düşman gelmeden bize ateş edemeden bizi görmeden uzaktan bizde işaretleyelim veya gemiyi çekebilelim .. veya hiç mauseyle düşmanı işaretlemeye uğraşmayalım ctrl ye basalım gemi otomatik karşısndakini işaretlesin ema atsa bile tekrar işaretleyip ateş etsin pld 8 atıp tekrar kendisi oto olarak normal rokete geçsin vb..
  sizler darkorbit yönetimi olarak bu program kullanan oyunculara gereken cezayı vermeyeceksnız onlar gelecek benim oyun oynama hakkımı elimden alacak.. olmadı ustune dalga geçecek.. sizde bana diyecksiniz ki küfür etme.. aferin mi diyeyim hepsine .. daha güzel program kullan mı diyeyim hepsine??
  yapmayın . bizi, oyunu düzgün oynamayıp hile kullanan oyuncularla karşı karşıya getiriyorsunuz sizler farkında değilsiniz olayların boyutu değişiyor. buna çözüm bulun .. bu iş çığrından çıktı.. dünyadaki en çok hile kullanılan oyunusunuz ve diyorsunuz ki bunları yapanlara gereken cezayı vereceğiz . bizde sizlerin sözlerine güvenip bekliyoruz .. ama oyunda program kullanıp savaşanlara sebeb oyun oynayamıyoruz. daha ne diyeyim . ban yemeden yazmak için aklıma gelen kelimeleri yazmamak için çok uğraştım.. buna çözüm bulun.. sizin bulacağanız çözm belli .. program kullanan oyuncular zaten biliyorsunuz.. zaten kayıtlı sisteminizde.. harici program kullanan oyuncuları yakalamak zor değil .. bizleri karsı karşıya getiriyorsunuz program kullananlarla yapmayın..
   
 2. ateistkeci

  ateistkeci User

 3. Viraaa

  Viraaa User

  kardes cevap veriyorum.Sizleri cok iyi anliyoruz ama malesefki bizimde yetkilerimiz sınırlı.Raporlama islemlerini surekli yapiyoruz.Ama biliyorsunuzki hersey merkez ekibin elinde.Umariz en kisa sürede bi ban dalgasi gelir. Diyecekler.Ve sen cildiracaksin :)))))) ama sana birsey soylimmi ben artik cildirmiyorum.vallahi alistim.:) adamin akliyla oynuyor bu merkez ekip.gerci ben artik merkez ekip die birsey oldugunada inanmiyorum.bence sadece bi muhasebeci var her ay toplanan paralari alio sirkete yatiriyor :)
   
 4. o kadar haklısın ki gecen kolsuz bir cocuk savasma sanatı diye video atmıs aptal cocuk tutucuyla oynuyor :Dagkasjfhjksafa
   
 5. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  Dostum Türkiye takımını oyunu kuranlar olarak karıştırıp bu şekilde yorum yapman inan hiçbir işe yaramıyor. Neden biliyor musun? Bura da modluk yapanlar oyuncu, onlarda oyun oynuyor ve onlarda bu durumdan şikayetçi. Bildiğim kadarıyla modların gemileri sürekli inceleme içerisinde başkası gemisine giriyor mu?, bug yapıyor mu, chat konuşmaları nasıl vb.

  Şimdi gelelim demek istediğim yere, forumda birçok konu var eski admin paradox ve artemis konularına bir göz at. Ama sana daha basit şekilde anlatmak için bir örnekle gitmek istiyorum. Askerde olsak yetkileri onbaşı olur anca Askerlik rütbe sistemini az bir araştırırsan, onbaşıdan üste doğru 20 tane farklı yetki olduğunu söyleyebilirim. toplamda 22 tane var ve bu onbaşı yetkisi olsa olsa Türkiye takımında olur adamların yetkisi sadece er yani oyuncuları düzgün şekilde yardımcı olmak ve küfür ve bunun gibi işleri engellemek. Adamlar üst tarafa çektikleri sıkıntıyı söylüyordur yani niye söylemesin birçok konuda bunu söyledim gene söylemek istiyorum. Aynı sıkıntı 1 defa duysan kulak arkası yaparsın ama 10 defa duyarsan, daha fazla duymamak için zaten şikayeti iletirsin, işin özü mutlaka iletiyorlardır. Burada ki sıkıntı bir üstlerinde onlar iletiyor mu asıl sorulması gereken soru o. Onu sormak içinde discord da siamon du galiba adı o arkadaşı bulacaksın ona söyleyeceksin. Zaten yetkiler kısmında en başta o duruyor.

  Senin buraya uzun uzun cümleler yazıp başkasının oyunda ki sorundan sıkıldık demesi aynı şekilde raporlanıyor. Daha sonra modlar da uğraşsın dursun sana uygun bir dille bişiler anlatmak için Benden sonra yazacak mod eminim ki bu sorunların raporlandığını cevapların merkez ekipte olduğunu söyleyecek. Çünkü adamın başka yapacak işi yok :D

  Bu arada dediklerim seni yanıltmasın kendi hesabımda seyir defteri bomboş, oyuna girdiğim yok aylardır. Hesaba tek giriş sebebim foruma girip 2 mesaj atıp çıkmak oluyor. Özellikle böyle konuları seçmeye çalışıyorum ki modların söyleyemediklerini söylemeye çalışıyorum. Her ne kadar oyuncu olsalar da onlarda Takımı ve merkezi korumak zorunda.
   
  Zan-zun ve YARGU bunu beğendi.
 6. tcares

  tcares User

  Türkiye takımını oyun kuranlar olarak karıştırmıyorum.. Orada anlatmak istediğim bunlar temsilcileri.
  artemis ten falan bahsetmişsin bana hiç bahsetme..
  Benim hesabımı bunlar kapattılar . o senın Türkiye takımı dedğin takım kapattı hesabımı 2 defa.
  birncisi bana chatten küfür eden oyuncuyu kestiğim için kapattılar. bana o oyuncunun chatten ettiği küfürleri bildikelri halde ki chatteki admin benim sülalemdeki herkese küfür eden o oyuncuyu banlamayıp bunuda mı banlamayacaksın yazdığım için beni banlamıştı.. ondan önce de yine bana o şekilde küfür eden birilerini banlamamıstı her neyse o admini orada görevden almak zorunda kaldılar.. o bana chatten küfür edildikten 15 saat sonra buradaki o senin bahsettiğin kişiler Türkiye takımı dedğin kişiler ben bana küfür eden o oyuncuyu imha ettiğim için 12 defa hesabımı kapattılar ceza uydurup . yazdılar ki bir oyuncuyu arka arkaya normalden fazla imha etmek puşingtir yazıp bana puşing cezası verip hesabımı kapattılar..ceza uyduruyorsunuz yapmayın yazdığım zaman bana dalga geçer gibi cevaplar yazdılar. verdikleri cevapların yanlış olduğunu ispatlayaınca forumdan ban chaten suresiz ban ustune ıp ban üstüne tekrar hesaplarımı kapatmakla tehtit etiler.
  bende daha yeni 8 irisli gemiyle 2 orgeneral 1 general üst üste ard arda imha edip bunlara attım .. o zaman benim hesabımı puşing yaptın diye kapatan Türkiye takımınız ne yaptı??? öyle puşing cezası verilmezmiş.. peki benim hesabımı kapatırken sorun olmuyorduda ben 8 ırısle gemiyle 2 orgeneral bir generali ki 12 defa kesmişim üst üste orgenerali niye sorun oldu.
  senin o bahsettiğin kişi ikince defa da hesabımı niye kapattı onuda yazayım ..
  bana chatten biri yine hakaret etti chatteki görevli ban verdim yazıyor ben oyuncunun banlı olamdığını ispatlıyorum o arada o vatandas chate geldi o yazı ban sebebi değil yazdı. yapma yazdım bana hakaret ediyor oyuncu chatteki görevlin ban verdim yazıyor ban vermiyor. yaptığınız doğrumu yazdım . o yazı ban sebebi değil yazdı . sana yazarım aynı yazıyı yapma yazdım . ban sebbi değil yazdı . bende bana yazılan yazıyı benim nikimi çıkardım o yukarıda bahsettiğin vatandaşın ismini yazdım . ne yaptı biliyormusun admine hakaret etmişim ve bana süresiz ban vermiş. bana sen demedinmi o yazı ban sebebi değil bana ayzılınca hakaret olmuyorda sana yazılınca mı hakaret oluyor yazdım spam yapıyormusum.. hesabımı tekrar kapattı ceza uydurup..
  Bana birşey anlatma.. o oyun chatinde bir grup oyuncu ben oyuna girdiğim zaman günlerce küfür etti bana senin o bahsettiğin kişiler ne yaptı ozaman... bu oyunun şu anda bu durfumda olmasının en büyük sebebi onlar..
   
  Zan-zun bunu beğendi.
 7. -gemi2012-

  -gemi2012- User

  senin hesabını puşinğ bahanesiyle kapatmışlar burada yetkili olan NUHUN GEMİSİ olan adminle tartıştığım için oz amanlar tr1 deki full albay olan hesabım banladı şahış oyuna giriş yaparken eror99 oldum şimdi gelip yetkililer o yıllarda yetkililerden yetkilerini kötüye kullananlar vardı diyebilirler o zamanlar adminler keyfi ban atabiliyolardı şimdi böyle şeyler (yok) diyebilirler.
  Burası forumsa hakaret küfür olmadan her fikir tartışılabilmeli o zamanki adminlerin yaptığı uygulamalardan dolayı bugün bu hileciler ortada nede olsa birşey olmuyor bunlara karşı çıkanlar bir şekilde susturuluyor bu konuda korunduklarını hissediyorlar bu durum bizlere tutucu 48 saat hades dönme etrafında 6 7 gemi ile gezme bulunan her bugu kullanma olarak geri dönüyor benim göremediğim fakat beni gören bir düşmanla nasıl savaşabilirim?
  iyi forumlar
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Eylül 2021
 8. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  İşte bahsetmeye çalıştığım senin de anlamadığın yukarıda ki mesajımda. Hesabını kapatmış olabilirler en daimi çözüm için,

  https://board-tr.darkorbit.com/forums/kurallar.597/

  Sen gm hesap soruyorsun bilmiyorsun ki ellerinde ne yetkiler var örnek için söylüyorum. discord da 9-10 ay önce bir sohbete denk geldim sohbette adminlerin hesabında giriş yaptığın ip den hesabı ilk açtığın saniyeye kadar her türlü bilgiye sahip olduğunu. Bu yaptığın şeylerin ona göre cezai işlemler verildiğini falan filan işte.

  Şimdi gelelim senin sürekli 2 satırda bir yazdığın şeye bişi yaptım 12 saat hesabım kapatıldı falan. Şimdi sen üslupsuz bir şekilde resmi bir kurumla mesajlaşırsan o kurum tarafından alacağın cezalandırma işlemi doğaldır. Lakin bu şu demek değildir ki her aldığın ceza haklı. O sıra senden önce yardım ettiği oyuncu admini sinirlendirebilir sonuçta insan her ne kadar kendine hakim olmaya çalışsa da insan. Sen de bu şekilde yazarsan alacağın cevap ve ceza işlemleri gayet yerinde olabilir. Şu durum da var herkesin bir üstü vardır. O zamanlar üst kurumdaki ICM ler takımı denetlemiyorsa, sadece basit işlere bakıyorsa o zaman o ICM in sucudur. Şu anki takımdan sürekli isimler değişiyor, chat de 1 gün önce gördüğün adamı tekrar göremiyorsun. Forum takımının BAsı eski chat yöneticisi idi, sanırım terfi alıp Foruma getirdiler. (tenzil de olabilir bilmiyom :D) demem o ki şu anki takımda her şey bir anda değişebiliyor hayaligenc eskidendir etkinlik adminiydi şu anda takım lideri görevinde yani sürekli kontrol içerisinde artık. Yapılan hata Affedilmiyor ve takımdan uzaklaştırılıyor.

  Bana gelip eski bilmem ali admin böyle yaptı veli admin böyle yaptı dersen basitce banane kardeşim zamanında arasaydın hakkını derim. 1 yıl önceki takımdan kimse kalmadı az gözünü açıp baksan ne olduğunu anlarsın. Burada senin ben ben yedim bilmem ne diye laf söylemlerin inan sadece parmaklarını yorar. Eğer hakkını arıyorsan parmaklarını burada yoracağına Supporta mesaj atarsın, dersin hesabım ban yedi sebebini öğrenebilir miyim? ilgili konuya bakan kişide sana yardımcı olur cevabını verir. Yanlış bir banlama işlemi ise hatasını düzeltir, gerekirse yanlış cezalandırma işlemi için özürünü diler.

  Neyse konumuz oyundaki programlar admin bende bu konudan şikayetçiyim rapor çakarsan <3
   
 9. -gemi2012-

  -gemi2012- User

  sen daha yenisin galiba