Geri bildirim Yasak Programlar Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mızııııınn!! tarafından 6 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yani gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum koskoca BP botlara engel olamıyor.***

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ocak 2020
  2. Mr.User

Mr.User User

???

M-A-Y bunu beğendi.
  3. En son indirilebilir cliente geçilince botlar da kalmaz. Lütfen bot kullanmaya özendiren şeyler yazmayın.

4. M-A-Y

M-A-Y User

Yani inan bana bu ülkenin vatandaşı olmak zaten bir enayilik. Bir türk(vatandaş) olarak böyle bir durumda ne yapacağımızı şaşırdık artık

yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. Lütfen siyasete girmeyin veya siyasete girebilecek şeyler yazmayın.

ateistkeci bunu beğendi.
  6. MrWho

MrWho User

Bende diyordum her gün açılan konu bugün nerde kaldı :D gene bot konusu açılmış kardeşim klasikleşti bıktırdınız açmayın şu konuyu siz açtınız diye aaaa mızınnn! Konu açmış hemen kaldıralım mı diyecekler? Çalışma yapan yapıyor zaten eli boş mu bekliyor beklese bile sen konu açtın diye mi başlayacak çalışma yapmaya? Botu desteklemiyorum sadece her gün açılan konu ve buradaki forum mod larının yapabileceği bir şey yok. Bunu gören admin varsa ondan ricam açın bi bot şikayetleri diye en azından birleştirin açılan konuları insanların resim video paylaşmasına izin verin en azından hem içlerinde kalmasın böyle saçma sapan her allahın günü konu açmasınlar ne biliyim detaylı düşünüp bununla ilgili bi çalışma yapın her gün konu filan görmek istemiyorum(shock)

7. iyide kardeşim oraya yazma buraya yazma bu konuyu bir yere yazmak lazım illaki modlar adminler iletirler üstlerine sonucta oyunun şikayet merkezi burası

benim emeğim, alınterim, hakkım yeniyor bak 16 saatlik nöbetten çıkıp gelip burda oyun kasıyorum sırf sıralamam düşmesin diye hani artık ilerlemeyi geçtim düşmemeye oynuyorum..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ocak 2020
  8. MrWho

MrWho User

şöyle düşün doğru bişey söylüyorsun ama herkes aynı şeyi söyleyince ne olur? Gürültü. benim önerim 1 konu açılsın herkes oraya yazsın ne yazıcaksa yani gürültü yerine aynı anda söylersiniz. ben özellikle bu konuda konu açmayı bir fayda sağlamayacağı için mantıklı bulmuyorum..

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle bot kullanımını özendirecek konuşmalar forumda yasaktır. Mesajınız tarafımca sansürlenmiştir.
    Lütfen forum içerisinde tartışma yaratabilecek mesajlardan kaçınınınız sizinde mesajınız tarafımca sansürlenmiştir. Forum içerisinde hertürlü, Dini, Siyasi vb. içerik ve mesaj yasaktır. Davranışınızı tekrarlamanız halinde cezai işleme maruz kalabilirsiniz.

Bizler forum ekibi olarak botlara karşı emin olun ki sizlerin yanındayız. Bütün raporlarımızda ilk önceliği ''Bot'' sorununa veriyoruz hiç bir mesajı hiç bir konuyu gözden kaçırmıyor her türlü şikayeti ''Merkez ekibe'' iletiyoruz. Bizlerin ekip olarak burada botlara karşı verdiği mücadeleyi bilseniz sanırım bu tarz konuşmalar ve mesajlar atmazdınız. Emin olun ki elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden ve tartışma yaratmaya başladığından tarafımca kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.