Kutlama Yaşasın!! Bye Bye Forbidden

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DearExterminate tarafından 17 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Değerli modlar şuan korkumdan hesap kitlenir diye eski serverima tıklayamıyorum. Uyardığınız gibi hesaba hiç giriş yapmadım ama bugün dayanamayıp gireyim dedim ve durum aşağıdaki gibidir. Ne yapayım biraz daha bekleyeyim mi yoksa serveri seçeyim mi?

Biliyorum link paylaşmak yasak, modlardan biri gördükten sonra ne yapmam gerektiğini söyleyip mesajımı düzenlerse çok mutlu olurum.

Biraz daha sabır millet.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Aralık 2018
  2. bence tıklama bekle benimde hesabım şuan aynı durumda gözüküyor sanırım 1 2 güne açarlar :) scriptler çalışıyor sanırım boşa beklememiş olduk sanırım

3. ApexLinqua

ApexLinqua User

ben tıkladım geçtim eski serverime

4. Ben tıkladım girdim oynadığım servere.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Aralık 2018
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Durum ile ilgili üstlerimden bilgi istedim, en kısa sürede size geri dönüşde bulunacağım.

İyi forumlar.

II_MaDaRa_II ve DearExterminate bunu beğendi.
  6. çok teşekkürler haber bekliyorum.

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sizlerden Script çalışmasının bitmesi duyurusu yapılana kadar, bu tip eylemlerden çekinmenizi rica ediyorum. Aksi durumda ilerleyen zamanlarda çok daha farklı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

II_MaDaRa_II ve DearExterminate bunu beğendi.
  8. bukadar bekledim, biraz daha beklerim. Çok teşekkürler .Paradoks.

Manitu bunu beğendi.
  9. Tamam iyi güzel açılmış telafi ödülleri verilcekmi katlayıcı ve vip bitti ? haberiniz varmı adminim etkinlik kaçırdık

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tüm süreç bitdiğinde telafi taleplerin ileteceğiz.

İyi forumlar.

11. Strike-TR

Strike-TR User

Anlık olarak hesabıma erişmiş bulunmaktayım başka erişen yada erişemeyen arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim beklerken yaşlandık ne diyelim bunada şükür.

12. bende hala girmiyor eski serveri seçiyorum server seçme ekranına yönlendiriyor :(

13. Benim hesabım hala açılmadı çoğu arkadaşın açılmış, support'a ticket atayım mı ? yoksa script sırasıyla hesapları mı açıyor ? biraz daha mı beklemem gerek? teşekkürler şimdiden.

14. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Arkadaşlar bir hatırlatma olarak duyuruyu tekrardan okumanızı tavsiye ederim.

Keyifli forumlar.

15. 3437fener

3437fener User

aydınlatırmısımız ne demek bu servere giremiorum uzun xamandır oyuna girmiordum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2018
  16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki beklemeniz gerek. Resimdeki gibi sayfa ile karşılaşan üyeler eski suncularına giriş yapmayı deneyebilirler.Lakin bu durumun kesin çözümü olamdığını belirteyim. Yine hata ile karşılaşma ihtimaliniz mevcut.

İyi forumlar.

Merhaba,

Resimdeki sayfa ile karşılaşıyorsanız, sağ tarafdan eski sunucunuzu seçerek giriş yapmayı deneybilirsiniz. Yinede forbidden hatası alma ihtimaliniz var, lakin büyük ihtimal hesabınzıa erişebileceksiniz. Karar sizindir.
    İyi forumlar.

Son düzenlenen: 18 Aralık 2018
  17. 3437fener

3437fener User

aynen bu çıkıyor admin sürekli olarak tekrarlayıp denesem servere girmeyi bi sıkıntı olurmı

18. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Risk etmeyin bence, biraz daha sabredin tamamen çözüldüğü zaman hesaplarınıza girebileceksiniz.

İyi forumlar.

19. 3437fener

3437fener User

Tamamdır yeterince bilgi verdiniz sağolun:)

VALEYARD bunu beğendi.
  20. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bazı oyuncu arkadaşlarımızdan aldığımız haberlere göre hesaplarına girenler olmuş. Eğer giriş yaptığınızda ana hesabınız haricinde bir sunucuya giriyorsanız kendi sunucunuza girmeyi deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.