Kutlama Yaşasın!! Bye Bye Forbidden

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DearExterminate tarafından 17 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. exsak3781

exsak3781 User

bende açıldı hevesıyle girmeye çaliştım eskı hesabıma olmadı :/ kalıyor sunucu secmede

2. merhaba pilotlar girmeye çalıştığınız server yakın zamanda başka bir serverla birleştirildi yeni oluşan durumda inaktif hesapların aktarımıyla uğraşmatayız bu biraz zaman alacak lütfen daha sonra tekrar deneyin yazıyo orda

Manitu bunu beğendi.
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sizlere biraz daha beklemenizi önereceğim. Bizlere yapılan geri dönüşler sayesinde sunucularına girebilen oyuncular gördüğümüz gibi tekrar aynı hataya oyuncular da gördük. Bu nedenle lütfen ilk başka duyuruda dendiği gibi çalışma esnasında hesaplarınıza girmeyi denemeyin, çalışmalar son bulduğunda tüm resmi yayın organlarında duyuru yapılacaktır.

İyi forumlar.

4. HAMMERLEO

HAMMERLEO User

Acıldı sonunda kesintisiz 6 saat oynadım özlemişim oh be

Yalnız oyunda cok lag var kasıyor geceleri saygılarımla

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2018
  5. Kuzey-Su

Kuzey-Su User

sonunda bende girdim once baska bi servere daha sorada oynadigim servere tiklayinca girdim baya zaman sora by by forbidden

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    Hepimizin gözü aydın diyeyim madem, konu hakkındaki son duyura buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Kuzey-Su

Kuzey-Su User

eywallah Manitu moderatorum hepinize tsk ederim hizmetlerinizden dolayi

Manitu bunu beğendi.
  8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederiz, iyi oyunlar efenim.

İyi forumlar.

9. exsak3781

exsak3781 User

benimki hayla girmiyor, servera tıklıyorum sayfayı yenılıyip duruyor :/

10. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Süreç henüz tamamen tamanlanmadı. Sizden ricam biraz daha beklemenizdir.En kısa sürede geri kalan hesaplar da çözüme kavuşacaktır.
    Anlayışınız için teşekkürler.

İyi forumlar.

exsak3781 bunu beğendi.
  11. 3437fener

3437fener User

mod bu script çalısması hangi serverdeymiş ne zaman biktcekmiş bişey söyle ya sıkmaya başladı bu iiş

12. Telafi ödülleri ne olacak unutuldu adminim değilmi katlayıcı vip oil ?

13. orda kutuda daha önce oynamaya calıstıgınız sunucu baska sunucuyla bırlestı hesabınızı yenı sunucuya aktarmaaya calısıyoruz yazıyo. mesela tr6 dan tr4 e geçmeye çalışan bi geminiz varsa tkrar o ekranda tr4 e tıkalrsanız tr4 te yeni hesap açmış olur . tr6 dan da tr4 e geçmeye calıstıkları bir geminiz daha varsa üst üste biner . bekleyin biraz daha başka sorun çıkar başınıza

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu konuda bir bilgi paylaşılmadı bizlerle. Lakin bildiğim kadarı ile tüm sunucularda süreç devam etmektedir. Ne zaman biteceği ile ilgili kesin bir bilgimiz yok ne yazik ki.

İyi forumlar.

Merhaba,

Inaktif hespalar için tüm süreç bitdiğinde taleplerinizi ileteceğiz. Bekleyip gelişmeleri göreceğiz.

İyi forumlar.

Merhaba,

Geçici olarak başka bir suncuya giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Script bitdiğide tüm sunculardaki hesaplarınıza rahatlıkla giriş yapabileceksiniz

İyi forumlar.

15. benimki sonunda açıldı hesabım ama gitti 165 oil :( gitti cerrah tasarımı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.